Dezinfekční sprej Maximize Dezinfekční sprej

Dezinfekční sprej

Naši milí, reagujeme na situaci s nedostatkem dezinfekce, která je v těchto dnech opravdu na nezplatenie. Rozhodli jsme se ji vyrobit pro naší i Vaše potřeby podle mezinárodních norem WHO (světová zdravotnická organizace) s přidáním esenciálních olejů pro vyšší účinek. Chceme Vám být vždy na blízku a pomáhat pokud je to v našich silách ... a toto naštěstí v našich silách je.

Více informací

7 hodnocení

111777

  • Všechny typy pleti
  • Antibakteriální

0 Kč


Ke každé Vaší objednávce v našem eshopu dostatene 50 ml dezinfekční přípravek jako dárek.
Chováme se zodpovědně a jediný způsob jak ke Vám dezinfekci doručit je přes Vaši objednávočku. Vhodná je pro všechny věkové kategorie.
Vhodná na dezinfekci rukou i na telefony a jiné povrchy, které je třeba zachovat bezpečně a hygienicky čisté.

50 ml dezinfekci Vám přibalíme do každé objednávky až do vyprodání našich zásob.

Epidemiologové se shodují na tom, že nejdůležitější v boji s viry jako koronavirus je mít čisté ruce. Mytí rukou je základ osobní hygieny, rutina, kterou děláme automaticky a bez rozmýšlení. Správné mytí rukou trvá 40 až 60 sekund. Mytí rukou může být něco jako malý obřad naší čistoty ... pomalý ... rozvážný ... uklidňující. Návod na správné mytí rukou najdete na oficiální stránce WHO.

 who logo

Světová zdravotnická organizace (WHO) vydala návod k přípravě účinného dezinfekčního prípravku.My jsme se inspirovali a přípravek vyrobili souladu s vizuálním této účinné receptury. Obohatili jsme ji o esenciální oleje, které zvyšují účinnost přípravku a pěkně ho provoní. Nebudeme vymýšlet kolo a ani riskovat neúčinnost přípravku. V naší dílničce jsme si vyhradili čas na přípravu dezinfekce, která je účinná, bezpečná, potvrzena ... s láskou pro Vás a Vaši bezpečnost a větší pocit jistoty.

Zároveň upozorňujeme, že při častém používání této dezinfekce, která je na bázi alkoholu, může dojít ke vysušování rukou. Používejte proto prosím účinný krém na ruce, který pokožku zhydratuje, promastí a uklidní.

Vhodná pro všechny věkové kategorie. Vhodná na dezinfekci rukou i na telefony a jiné povrchy, které je třeba zachovat bezpečně a hygienicky čisté.

Adka
04.04.2020

Je úžasný. Ďakujeme :)

Jana
28.03.2020

Úžasne voní, idem si kvôli nemu spraviť ďalšiu objednávku! :D Neuvažujete zaradiť ho do ponuky? Hm? Rada si ho kúpim aj o rok, keď toto tu pominie :D

Lenka
28.03.2020

Perfektný dezinfekčný prostriedok, ktorý dokonale plní svoj účel a ešte k tomu aj nádherne vonia. Jednoducho ho zbožňujem!

Petra
23.03.2020

Ruce už mám úplně popraskané a bolavé od každodenního používání dezinfekčních gelů a mýdel.Váš spray je moje záchrana!!!Zahodila jsem všechny gely a používám už pouze ten.Rozhodně doporučuji i kvůli nádherné bylinné vůni. Za mě TOP.

Eva
18.03.2020

Dakujeme za skvely produkt!

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*
Katarína Hrivňáková
12.03.2020

Prosím o zloženie , Inci

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*

Typ pleti

Všechny typy pleti

Výrobek pěkně sedí všem typům pleti. Nezpůsobuje nadměrné maštění ani nevysušuje pokožku. Je jemný a něžný i k vysoce senzitivní pokožce.

Vlastnosti

Antibakteriální

Obsahuje přírodní antiseptické složky, které působí proti množení bakterií, plísní a infekcí na pokožce. Účinně tak napomáhá předcházet zánětovým procesům v pleti.


Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o cookies.
ZAVŘÍT