TAJOMNO - eau de parfum Maximize

TAJOMNO - eau de parfum

Tato svěží, jemná pánská vůně kombinuje osvěžující citrusové tóny s mužnou vůní kouřové ambry. Fialka spolu s levandulí a šalvějí přinášejí jemný bylinný nádech, který celou vůni zjemňuje stejně jako její nositelka. Základ této tajemné vůně tvoří dřevité a orientální tóny.Vůně je určena pro muže, kteří se nebojí změn, jsou rozhodní a energičtí. Muži, kteří jsou pevní, ale pozorní a jemní.

Více informací

103003

- +

490 Kč


Tato svěží, jemná pánská vůně kombinuje osvěžující citrusové tóny s mužnou vůní kouřové ambry. Fialka spolu s levandulí a šalvějí přinášejí jemný bylinný nádech, který celou vůni zjemňuje stejně jako její nositelka. Základ této tajemné vůně tvoří dřevité a orientální tóny.Vůně je určena pro muže, kteří se nebojí změn, jsou rozhodní a energičtí. Muži, kteří jsou pevní, ale pozorní a jemní.

Vůně obdařená charakterem, který píše každý z vás. Vůně, která vyjadřuje muže pevného, rozhodného, muže se srdcem plným ohně. Tajemná vůně střeží přirozený smysl pro klid, dodává odvahu i sílu jít vlastní cestou. Vytváří bezpečný a čistý prostor pro dýchání.

"Váš příběh se odehrává tady a teď. Dýchejte volně a užívejte si života.
Dovolte, aby do vašeho života vstoupila radost."

Vůně vypráví příběh muže, který ve svém srdci pěstuje vášeň. Příběh muže, který rád poznává svět, rád mění.... koloběh nových začátků a jejich konců. Touží vše obsáhnout a pochopit, ve všem se ztratit a odpočinout si.

Vůně člověka, který stojí pevně na svém životě... dokáže snášet vítr, užívat si slunce, ponořit se do proudu vody a cítit zemi. Člověk, který je tvůrcem svého života, udržuje svůj vnitřní oheň a užívá si života naplno. Vnímá podstatu bytí, empaticky naslouchá a vášnivě oddaně miluje.

Hlava: citronová tráva, bergamot
Srdce: ambra, fialka, levandule
Základ: cedrové dřevo, šalvěj

Použití: Nastříkejte přiměřené množství parfému na pulzní body pokožky a do vlasů.

Objem: 30ml

Veľmi dôkladným spôsobom sme vyberali materiály obalov v ktorých sa ukrývajú naše prírodné zázraky, aby sa nijakým spôsobom neovplyvnila ich kvalita a práve naopak, aby boli čo najviac ochránené pred poškodením zvonka. Tak ako pri výrobnom procese veľmi prísne prihliadame na vlastnosti každej zložky a naše vzácne ingrediencie zohrievame na veľmi nízkych teplotách, tak dôraz kladieme aj pri dávkovaní. Obaly plníme vždy úplne studeným obsahom.

obal sklo  

SKLENENÝ OBAL
Najlepšie bude, ak nájdete tomuto obalu jeho ďalšie použitie vo Vašej domácnosti. Pokiaľ sa rozhodnete ho recyklovať, tak dózičku umyte a vhoďte do zbernej nádoby na sklo. Plastový vrchnáčik do žltej zbernej nádoby. Sklo je prírodný materiál, ktorý je stopercentne recyklovateľný bez akejkoľvek ujmy na kvalite. Recyklácia je preto správnym rozhodnutím po ekologickej aj ekonomickej stránke. Prostredníctvom zberných kontajnerov a zariadení na úpravu starého skla sa použité sklenené obaly dostanú do sklární, kde vo forme črepov slúžia na výrobu nového obalového skla.


Sklo je nepriepustné a odolné. Má zdravotné výhody, zachováva vo výrobku zložky v dobrom stave a sklenený obal nereaguje chemicky s jeho obsahom. Sklo nereaguje s cudzorodými látkami a ani ich neabsorbuje. Neprepúšťa farby, neprenáša vlastnosti, nevzniká žiadna difúzia. Cez sklo neprenikne ani kyslík, čo je pre uchovanie kvality výrobku veľmi dôležité. Majte však na pamäti, že plastový obal s pumpičkou, bude v určitých prípadoch lepšou ochranou pred kyslíkom ako sklenená nádoba s otvoreným hrdlom, ktorá vystavuje produkt vzduchu a prstom pri každom použití. Pre produtky s obsahom vodnej zložky a teda podstatne vyšším bakteriálnym potenciálom sme zvolili plastový airless obal s dvojitým dnom pre absolútnu bezpečnosť produktu a tým aj Vašu.

obal papier

Papierový vonkajší obal - 100% recyklovaný papier
Naše nové produkty už balíme do plne recyklovateľného papieru. Plní funkciu ochrany vonkajšieho obalu a aj estetickú úlohu. Môžete ho použiť na tvorivú činnosť v domácnosti, napríklad vystrihnúť si peknú čipku alebo ju vymaľovať. Nepotrebný obal odhoďte do modrej zbernej nádoby na papier.

Chcete sa dozvedieť viac o našej bezodpadovej ekologickej filozofii?
Navštívte prosím našu stránku naša odpoveď prírode.

Obaly sú plne recyklovateľné resp. znovu použiteľné. Tak veľmi prosíme RECYKLUJTE!

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o cookies.
ZAVŘÍT