Natuint - Krém proti vráskám s kyselinou hyaluronovou TESTER Maximize

Krém proti vráskám s kyselinou hyaluronovou TESTER

Intensive Anti-Wrinkle Face Cream TESTER
HyActive™
ProRenew Complex CLR™

Omlazující pleťový krém redukuje viditelné projevy stárnutí včetně vrásek. Je bohatý na vzácné oleje a další cenné ingredience, které obnovují kožní buňky. Krém zlepšuje pevnost a pružnost pleti. Poskytuje ochranu před UV zářením a hyperpigmentací. Součástí formulace je olivový skvalan. Tato zvláčňující luxusní přísada zabezpečuje snadnou absorpci účinných látek do pokožky a hloubkovou hydrataci.

Více informací

Star Star Star Star Star
0 hodnocení
Reference: 502120
  • Všechny typy pleti
  • Zralá pleť
  • Proti vráskám
  • Anti-age
Další
- +

421 Kč

Skladom - expresné doručenie

Luxusní krém proti vráskám navrací pleti pružnost, redukuje a vyplňuje výrazné vrásky a jemné linky. Obnovuje buněčnou strukturu pokožky a zlepšuje její elasticitu. Ochraňuje pokožku před nepříznivými účinky vnějšího prostředí, pomáhá proti pigmentovým skvrnám. Stimuluje obnovu pevnosti a pružnosti kůže, zabraňuje ochabování pokožky a výrazně ji hydratuje a vyživuje. Podporuje růst nového epitelu, prokrvení tkání, posiluje pojivové tkáně, čímž zmírňuje vrásky a zjemňuje pokožku, která je po použití viditelně mladší.

Prebiotické kultury zanechávají na povrchu pokožky vyrovnaný zdravý mikrobiom, který zajistí ochranu pleti před vnějším prostředím a zabrání tvorbě zánětů v kůži, které vedou k poškozování kolagenových vláken a postupné ztrátě pružnosti.

Kyselina hyaluronová spolu s koenzymem Q10 snadno pronikají do pokožky, a proto nezůstává jen povrchový krátkodobý pocit napnutí pokožky, ale z hlubokých vrstev probíhá stimulace k přirozené obnově buněk. Zabraňuje ztrátě vody z kůže a tím obnovuje její bariérovou funkci a přispívá k urychlení regenerace.

Obsahem kyseliny olejové, vitamínu E a fytosterolů, podporuje obnovení poškozené a unavené pokožky. Enzymy pomáhají odstranit mrtvé buňky a tak zmenšují velikost pórů, pokožku osvěžují a dodávají jí přirozený jas a rovnoměrnější tón pleti.

Kombinace aktivních látek je unikátní s rychlým účinkem a efektem nádherně rozzářené a mladistvé pleti.

VÝHODY :
* Zjemňuje linky a vrásky
* Zpevňuje kontury obličeje
* Zvyšuje produkci kolagenu a fibronektinu
* Chrání pleť před škodlivými vnějšími vlivy
* Zlepšuje strukturu pleti, zjemňuje povrch pokožky
* Protizánětlivé vlastnosti
* Podporuje přirozenou regeneraci pleti* Proniká hluboko do pokožky
* Zlepšuje pružnost a texturu pokožky* Působí antioxidačně a regeneračně
* Potlačuje nežádoucí pigmentaci, sjednocuje tón pleti

Hlavní aktivní látky:

BIO Růžová voda - vynikající pleťová voda s tonizačními účinky, která pokožku čistí, vyrovnává pH a zároveň výborně hydratuje, nedovolí jí vysychat, stimuluje regenerační procesy.

HyActive™ - velmi nízká molekulární hmotnost kyseliny hyaluronové 10 – 150 kDa. Tato velikost proniká do velmi hlubokých vrstev pokožky, kde dochází k dělení buněk. Zde zajišťuje hydrataci a výživu, aby docházelo ke správnému dělení a množení kožních buněk. Kyselina hyaluronová vytváří ve tkáních prostor pro transport látek potřebných pro přirozenou regeneraci buněk. Zvyšuje regenerační schopnost kůže. Cílem je zejména rehydratace pokožky.

Koenzym Q10 - používá se ke zpomalení stárnutí a patří k významným antioxidantům, které poškozují pleť a způsobují její stárnutí. Koenzym Q10 pomáhá buňkám zásadním způsobem vytvářet energii pro všechny buněčné procesy. Od regenerace buněk po syntézu kolagenu.

ProRenew Complex CLR™ -fermentované probiotické kultury stimulují obnovu nových vrstev pokožky a rychlost epidermálního růstu. Výrazně se tak podílejí na procesu regenerace kůže, pomáhají udržovat a korigovat ochrannou bariéru na povrchu kůže.

Gatuline® In-Tense - působí hluboko v pokožce, v extracelulární matrici. Stimulací aktivity fibroblastů poskytuje podporu síti kolagenových vláken a obnovuje pevnost a hladkost obličeje a těla.

Oat SILK - má zázračnou schopnost doslova rozzářit pleť. Absorbuje přebytečný maz z pokožky. Obsahuje množství antioxidantů a beta glukan, které napomáhají obnovovat kožní buňky a produkci vlastního kolagenu v pleti. Avenantramidy – silné přírodní antioxidanty, které lze nalézt výlučně v ovesných zrnkách, dokáží přecitlivělou pokožku zklidnit a zmírnit zarudnutí.

Kofein – pomáhá rozproudit v pokožce mikrocirkulaci a tak jsou cívky a žilky méně výrazné, přes kůži neprosvítají a zmírňují se tmavé kruhy pod očima. Kofein dokáže zničit poškozené buňky a podpoří růst nových zdravých buněk. Kofein má také protizánětlivé účinky a velmi dobře působí i na bakteriemi poškozenou pokožku.

Vitamin C stabilizovaný – má schopnost zvyšovat produkci kolagenu v kůži, zpevňuje ji a ozdravuje její povrch. Urychluje látkovou výměnu pokožky, takže pomáhá při hojení ranek a eliminuje vznik pigmentových nebo stařeckých skvrn. Je to nejdůležitější vitamín při regeneraci kůže a ochraně před škodlivými účinky vnějšího prostředí a působením volných radikálů, které jsou zodpovědné za předčasné stárnutí kůže.

Olivový skvalán – „přirozený facelift“, protože je podobný lipidům lidské pokožky, což mu umožňuje pronikat hluboko do její tkání, podporovat buněčnou regeneraci a okysličení, hydratovat, hojit a v neposlední řadě vyhlazovat vrásky.

Ananas - je bohatý na enzymy, které pomáhají odstranit mrtvé buňky a osvěžit kůži. Obsahuje látku bromelain, která zajišťuje odbourávání kožních nečistot, působí protizánětlivě a antioxidačně. Pomáhá k prokrvení pokožky, a tak zlepšuje zásobování buněk živinami a tím zastavuje proces stárnutí pleti. Svým složením působí proti ochabnutí pleti a je mimořádně vhodný pro zralou pleť. Aminokyseliny vytvářejí v pleti kolagen, který pokožku krásně vypne a vysokým obsahem vitamínu C a zinku pomáhá ananas k elasticitě pokožky.

Vitamin E - podporuje obranyschopnost pleti, zlepšuje její strukturu, vyhlazuje ji, zvyšuje její elasticitu, redukuje vrásky a je prevencí před vznikem tzv. stařeckých skvrn. Obnovuje buňky, prokrvuje pleť a má schopnost udržovat vodu ve svrchních částech pokožky.

Textura: hustý, výživný krém, který rychle se vstřebávající s nádherným sametovým pocitem na pokožce

Vůně: jemná vůně kávy a vanilky, která je nevtíravá a přirozená

Barva: lákavá žlutá barva odvozená od betakarotenoidů

Použití: Naneste na vyčištěný obličej, krk i dekolt ráno a/nebo večer. Určen pro každodenní péči o všechny typy pleti. Krásně působí se všemi séry z naší nabídky.

Objem: 50ml

Naše přírodní zázraky chráníme obaly, které vybíráme velmi pečlivě. Jsou navrženy tak, aby udržely kvalitu všech ingrediencí a uchovaly je v bezpečí před poškozením zvenčí. Při výrobním procesu hlídáme vlastnosti všech složek, které zahříváme na velmi nízkých teplotách. Jsme přísní také při dávkování. Obaly plníme pouze studeným obsahem.

AIRLESS SYSTEM

Dbáme na bezpečnou, spolehlivou a ekologickou ochranu našich přípravků. Tím, že nejsou konzervované, stabilizované a obsahují vysoké množství aktivních látek, jsou náchylnější na působení vnějších faktorů, které je můžou znehodnotit. Pleťovou řadu jsme zabalili do bezvzdušného (airless) obalu s dávkovačem. Díky uzavřenému systému krém nepřichází do kontaktu s vnějším prostředím, čímž si zachovává konzistenci a prodlužuje životnost. Je také chráněn před kontaminací dotekem.

Bezvzdušné dávkovače zajišťují maximální stabilitu účinných látek po celou dobu jejich životnosti. Zabudovaný dávkovací systém zabezpečuje snadné a přesné dávkování. Navíc se postará o to, aby byl krém zcela spotřebován. 

Obal je vyroben z materiálu Polypropylen (PP)

Polypropylen a HDPE jsou nejzdravější možností v rámci používání plastů a nejsou známy žádné informace o tom, že by cokoli uvolňovaly do obsahu. Je to pevný a houževnatý materiál odolný vůči teplu, nepropustný pro vlhkost, světlo, odolný vůči tukům a olejům, má všestranné použití.

Plasty, které používáme při výrobě obalů, patří do kategorie tzv. dobrých plastů. Jsou zcela bezpečné (bez obsahu škodlivé chemické látky BPA) a plně recyklovatelné.Použitý obal patří do plastového odpadu. Tento materiál je vhodný pro opakované použití.

obal papier

Vnější papírový obal - 100% recyklovaný papír
Naše produkty balíme do plně recyklovatelného papíru.Poskytuje ochranu a produkt esteticky doplňuje. Můžete ho využít pro domácí tvořivou činnost, třeba vystřihnout hezkou krajku nebo ji vymalovat. Nepotřebný obal zahoďte do sběrné nádoby určené pro papír.

Chcete se o naší bezodpadové ekologické filozofii dozvědět více?
Budeme rádi, když navštívíte naši stránku naše odpověď přírodě.

Obaly, které používáme jsou plně recyklovatelné a znovu použitelné. Připojte se k nám a pomáhejte přírodě. Recyklujte!

 

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*

Typ pleti

Všechny typy pleti

Výrobek pěkně sedí všem typům pleti. Nezpůsobuje nadměrné maštění ani nevysušuje pokožku. Je jemný a něžný i k vysoce senzitivní pokožce.

Zralá pleť

Tento typ pleti většinou trpí nedostatkem základních živin. Hormonální změny mají svůj podíl viny na ztrátě elasticity pokožky, její dehydrataci a nerovnoměrné pigmentaci. Pleť se jeví matná, jakoby bez jasu. Zralou pleť však opět dokáže nakopnout a rozzářit pořádná dávka vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxidantů. Ty jí pomohou navrátit pevnější kontury, zesvětlit pigmentové skvrny i zjemnit vrásky.

Vlastnosti

Proti vráskám

Pro vyplnění stávajících vrásek a zamezení vzniku nových jsou nejklíčovejšími látkami kolagen, kyselina hyaluronová a fibrin. Pro trvalejší efekt nestačí tyto složky pouze natřít na pokožku, ale je třeba nastartovat jejich tvorbu ve vlastních kožních buňkách.

Anti-age

Výrobek pomáhá bojovat proti vnějším projevům stárnutí pleti. Napomáhá eliminovat viditelné vrásky, obličej pěkně konturuje a navrací ztracenou elasticitu. Chybějící jas v pleti dodá prostřednictvím aktivní hydratace.