Letní hydratační krém - PERLEŤ - TESTER Maximize

Letní hydratační krém - PERLEŤ

Nádherně jemný lehoučký krém bude vaši pokožku po celý den hydratovat a chránit. Výrazně hydratační a výživné vlastnosti této limitky jsou pramenem mládí a regenerace pokožky. Pokud jste se ještě opálit nestihli, krém vytvoří efekt jemného opálení ... a pokud Vás už sluníčko opálilo, tak krém Vaši barvu zvýrazní a dodá jí perleťový efekt.

Více informací

502035

227 Kč

Přidat do seznamu přání


Nádherně jemný lehoučký krém bude vaši pokožku po celý den hydratovat a chránit. Magický krém vytvoří dojem jemného opálení, zvýrazní barvu pleti a dodá jí perleťový nádech. Infuze zlatého a platinového efektu pro dokonalou pokožku. Vyrobený speciálně pro zvýraznění krásné pokožky, dodá překrásný jas tam, kde ho toužíte mít. Výrazně hydratační a výživné vlastnosti jsou pramenem mládí a regenerace pokožky.

Pokud jste se ještě opálit nestihli, křemíku vytvoří efekt jemného opálení. Pokud Vás už sluníčko stihlo pohladit, tak tento krém Vaši barvu zvýrazní a dodá jí perleťový efekt. Letní hydratační krém se hodí pro každý typ pokožky. Suchou pokožku dokáže do hloubky hydratovat, vyhlazovat a díky své vynikající vstřebatelnosti a schopnosti regulovat kožní maz je vhodný i na péči o mastnou pleť. Nezanechává na pleti mastný film, výborně penetruje do hlubokých vrstev pokožky.
Formulace obsahuje oleje, které jsou svou strukturou velmi podobné lidskému kožnímu mazu. Krém pomáhá regeneraci pokožky ale hlavně má velmi silné hydratační schopnosti a vyznačuje se schopností udržovat přirozenou vlhkost v pokožce. Je účinný přírodní prostředek který ochraňuje pokožku před škodlivým UV-zářením. Obsahuje vysoké množství vitamínu E a provitamínu B5. Kombinací vitaminem dosahuje krém antioxidační schopnosti, které jsou potřebné pro ochranu buněk. Zpomalují proces stárnutí buněk a tkání, podporují regeneraci buněk. Vykazuje protizánětlivé a zklidňující účinky, účinně vážou na sebe vodu a napomáhají optimalizaci funkcí pokožky, zlepšuje regeneraci pokožky zrychlením metabolismu buněk a stimulováním jejich obnovy. Pomáhá uklidnit pokožku po opalování, je to vynikající krém na letní období.

Aktivní látky:

Růžová voda - nádherně, omamně voňavý destilát z růže damašské má především silné antibakteriální účinky, výborně kůži hydratuje, desinfikuje a zabraňuje zánětlivým procesům, stimuluje regenerační procesy. Účinně pomáhá i na spálenou pokožku od slunce.  

Jojobový olej - Svou strukturou velmi podobný lidskému kožnímu mazu, má protizánětlivé účinky, pomáhá regeneraci pokožky, ale hlavně má velmi silné hydratační schopnosti a vyznačuje se schopností udržovat přirozenou vlhkost v pokožce. Má dokonce přirozený ochranný UV filtr 3 - 4. Olej se do pokožky výborně vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Je to naprosto přirozený olej, který nevyvolává alergické reakce a proto je vhodný i pro citlivou pokožku.

Kokosový olej frakcionovaný - "suchý" olej, bohatý na mastné kyseliny a hydratační prvky. Vytváří mimořádně jemný pocit na pokožce, bez mastného filmu. Olej zlepšuje pronikání aktivních látek do pokožky, například esenciálních olejů nebo bylin.

Pantenol - hydroskopická složka, která účinně váže na sebe vodu a napomáhá optimalizaci funkcí pokožky. Pomáhá udržovat kůži vlhkou a hladkou, stimuluje tvorbu nových buněk, urychluje průběh hojivých procesů, působí na pokožku uklidňujícím způsobem. Vynikající pro pokožku opálenou od slunce, ochraňuje pleť před spálením sluncem.

Ovesný hedváb - má zázračnou schopnost doslova rozzářit pleť. Absorbuje přebytečný maz z pokožky. Obsahuje množství antioxidantů a beta glukan, které napomáhají obnovovat kožní buňky a produkci vlastního kolagenu v pleti.
Vitamín E - je silný antioxidant, pomáhá chránit pokožku před poškozením UV zářením, jakož i zlepšit strukturu kůže a vlhkosti. Podporuje obranyschopnost pleti, bojuje se symptomy stárnutí pleti - umí zlepšovat její strukturu, vyhlazovat ji, zvyšovat její elasticitu, redukovat vrásky a je prevencí před vznikem tzv. stařeckých skvrn. Tento vitamín je obzvláště vhodný pro použití během léta, protože chrání pokožku před účinky UV záření.

Minerální slída (mica) - zajišťuje rozjasnění a tonizační efekt. Je to přírodní minerál, který je umletý na jemný prášek. Podle druhu minerálu dosahujeme žádaný barevný efekt a odlesk. Esenciální oleje - originální směs esenciálních olejů pokožku nejen provoní ale dodá jí svěžest a jas. Kromě toho pozitivně ovlivňuje náladu, působí povzbudivě a radostně.

Textura: Jemně nadýchaná konzistence zahalí pokožku jemným hedvábným pocitem a jeho omamná svěží vůně Vás odnese do světa plného slunce a radosti.

Použití: Přiměřenou vrstvu krému rozetřete na pokožku těla a dekoltu.

Náš tip: Tento krém barevně tónuje pleť, je vhodný pro zvýraznění kontur obličeje. Naneste malé množství na lícní kosti, čímž zvýrazníte linie obličeje a rozzáříte její kontury.

Obsah: 50 ml

Velmi důkladným způsobem jsme vybírali materiály obalů ve kterých se ukrývají naše přírodní zázraky, aby se žádným způsobem neovlivnila jejich kvalita a právě naopak, aby byly co nejvíce ochráněny před poškozením zvenčí. Tak jako při výrobním procesu velmi přísné přihlížíme na vlastnosti každé složky a naše vzácné ingredience zahříváme na velmi nízkých teplotách, tak důraz klademe i při dávkování. Obaly plníme vždy zcela studeným obsahem.

Obal je vyroben z materiálu Polypropylen (PP)
Polypropylen a HDPE jsou nejzdravější možností v rámci používání plastů a nejsou známy žádné informace o tom, že by cokoliv uvolňovaly do obsahu. Je to pevný a houževnatý materiál odolný vůči teplu, nepropustný pro vlhkost, světlo, odolný vůči tukům a olejům, má všestranné použití. Obal má dvojité dno.

AIRLESS SYSTEM
Pleťové řadě jsme vybrali speciální obal s jedinečným airless dávkovačem. Je to velmi sofistikovaný systém výtlaku obsahu pomocí tlaku vzduchu. Vzduchotěsný systém chrání produkt před kontaminací bakteriemi a oxidací. Pro naše krémy je velmi důležité ochránit je před kontaminací a vysycháním. Tím, že nejsou konzervované ani stalibizované jsou náchylnější na vnější vlivy. Kromě toho obsahují vysoké množství funkčních složek, které jsou takto bezpečně uchráněny. Pumpičkový systém nám zajistil čisté, bezpečné dávkování vždy čerstvého krému v přesné dávce. Zamezili jsme přímému kontaktu rukou s výrobkem. Patentovaná technologie Airless zajistí, aby v krabičce nezůstávaly nepoužité zbytky krému. Celý obsah balení je bezezbytku vytištěn silným podtlakem.

Všechny plasty, které byly použity při výrobě našich obalů jsou bezpečné a neobsahují nebezpečnou BPA (Bisfenol A) složku.

Obaly jsou plně recyklovatelné. Plastová nádobka po použití patří do plastového odpadu. Tento materiál se velmi jednoduše a skutečně recykluje a tak najde i později své uplatnění.

Tak velmi prosíme Recyklujte!

Nejsou žádné hodnocení
Přidat hodnocení
Skrýt formulář
Celkové hodnocení:
Meno:
E-mail:
Subject:
Vaše Hodnocení
Doporučili byste tento produkt svým známým?
  
  Přidat hodnocení
  

K tomuto produktu ještě neexistují žádné otázky.

Prosím, zadejte Vaši otázku
Vaše otázka byla úspěšné odeslána, odpovíme v co nejkratším čase.
Prosím, zadejte Vaši otázku
Skrýt formulář
Meno:
E-mail:
Otázka:
  
  Prosím, zadejte Vaši otázku
  

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o cookies.
ZAVŘÍT