Balíček se vzorky - 3ks Maximize

Balíček se vzorky - 3ks

Dle vlastního výběru

Nemůžete se rozhodnout, který produkt je pro vaši pleť nejlepší, nebo máte chuť vyzkoušet něco nového? Proto si můžete objednat vzorová balení podle vlastního výběru.

Jedno balení vzorků obsahuje 3 vzorky dle vašeho výběru.
Můžete si vybrat více sad po 3 vzorcích, stačí zadat požadované množství.
Do objednávky lze přidat pouze jeden vzorek od každého produktu.

Více informací

Star Star Star Star Star
0 hodnocení
Reference: 909001
- +
Zadejte množství sad, jedna sada obsahuje 3 vzorky.

39 Kč

Skladom - expresné doručenie
Vzorky produktov

Nemůžete se rozhodnout, který produkt je pro vaši pleť nejlepší, nebo máte chuť vyzkoušet něco nového?
Proto si můžete objednat vzorová balení podle vlastního výběru. Jedno balení obsahuje 3 vzorky. Vzorkové balení je určeno k prvnímu seznámení s výrobkem a zejména ke zjištění případných alergických reakcí. Vzorek má objem 3 ml a vystačí přibližně na 2-3 použití v závislosti na typu výrobku.

Před zakoupením nového kosmetického výrobku si jej vyzkoušejte. Stačí si vybrat jakýkoli vzorek a my vám jej rádi zašleme k vyzkoušení. Takto můžete zjistit, zda vám výrobek vyhovuje, ještě než rozbalíte velké balení.

Přečtěte si prosím následující informace.

Služba vzorkování je velmi oblíbená a budeme rádi, když si výrobek nejprve vyzkoušíte. Pokud nevíte, které produkty z naší nabídky budou vhodné pro vaši pleť, využijte náš poradenský systém, průvodce výběrem nebo kontaktujte naše poradenské centrum. Rádi vám poradíme, abyste si mohli objednat vzorky přímo pro vás.
Jedna sada vzorků obsahuje 3 vzorky podle vašeho výběru. Můžete si vybrat více sad po 3 vzorcích, stačí zadat požadované množství. K objednávce lze přidat pouze jeden vzorek od každého produktu. Pokud si však přejete objednat více vzorků od jednoho výrobku, napište to prosím do poznámky (např. pro kamarádku, kolegyni, sestru, maminku...:-))

Vzorky jsou zabaleny do hliníkové fólie, která zabraňuje pronikání UV záření, a tím i poškození výrobku. Objem sáčků na vzorky je 3 ml.

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*