TKANÝ BAVLNĚNÝ PYTLÍK NA KOSMETIKU A PŘEPRAVU

Bavlna

Praktický pytlík se zadrhávací šňůrkou je vhodný pro uložení a přepravu kosmetiky. Také v něm lze prát kosmetické pomůcky, určené k opakovanému použití, jako jsou odličovací tamponky nebo čistící ručníček Dulcia natural.

Více informací

Star Star Star Star Star
0 hodnocení
Reference: 190002
  • Všechny typy pleti
  • Čištění pleti
- +

39 Kč

Skladom - expresné doručenie

Praktický pytlík se zadrhávací šňůrkou je vhodný pro uložení a přepravu kosmetiky. Také v něm lze prát kosmetické pomůcky, určené k opakovanému použití, jako jsou odličovací tamponky nebo čistící ručníček Dulcia natural. Perte jej v pračce do 60 °C. Pytlík je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, určen k častému praní. Vyhýbejte se aviváži, snižuje savost materiálu.

Složení: 100% nebělená a nebarvená biobavlna s certifikáty GOTS (Global Organic Textile Standard) a OCC (Organic Cotton Colours)
Velikost: 15 x 20 cm

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*

Typ pleti

Všechny typy pleti

Výrobek pěkně sedí všem typům pleti. Nezpůsobuje nadměrné maštění ani nevysušuje pokožku. Je jemný a něžný i k vysoce senzitivní pokožce.

Vlastnosti

Čištění pleti

Čištění pleti je snad nejdůležitějším krokem v péči o pokožku. Pleť je třeba čistit ráno i večer, a to i když jste se během dne nenalíčili. Smyslem čištění je jemně a šetrně odstranit z pokožky veškeré nečistoty, prach, odumřelé buňky a nadměrný maz, které se během dne na pokožce nahromadily. Avšak bez porušení ochranného filmu pleti či jejího vysušení. Protože jen dokonale vyčištěná pleť je schopná přijmout všechny úžasné výživné látky z krému, které si na ni následně nanesete.