NÁŠ PŘÍBĚH

Náš příběh začal velmi dávno, dokonce ještě dřív, než si dokážeme vzpomenout. Rodinná tradice bylinkářství a mastičkářství se přenáší z pokolení na pokolení již několik generací. Neuvěřitelné je, že bylinkářské kořeny má každý z našeho týmu Dulcia natural. Mnoho dochovaných spisů o léčitelství nám výrazným způsobem pomáhá vytvářet originální receptury. Naše značka vznikla za obrovské podpory našich rodin, kamarádů a kamarádů našich kamarádů, kteří jsou ochotni zkoušet, testovat a všechno zapisovat. Náš život se rychle mění, ale vždy se navrací k přírodě. To je náš pocit a i tím se řídí život v naší malé kosmetické dílničce.

"Naše práce ovlivňuje celý náš život a pevně věříme, že to budete cítit."

V každé krabičce, kterou od nás obdržíte, přijmete naše myšlenky, naše ruce, naše srdce. Vždy bude naše kosmetika Vaší osobní kosmetikou, stačí si jen správně vybrat, přičemž Vám velmi rádi pomůžeme a společně připravíme kousek přírody právě pro Vás.

Budeme velmi potěšeni, pokud budete naši kosmetiku používat s láskou, tak jako ji my s láskou připravujeme. Přejeme Vám příjemně strávený čas při prohlížení našich stránek a ještě krásnější čas při používání přírodní, poctivé a milované kosmetiky Dulcia natural. Věříme v energii a sílu. Vytváříme pro Vaši pleť vlastní kousek přírody. 

"Život, láska a víra v sílu přírody jsou to nejcennější, co v naší kosmetice najdete."Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o cookies.
ZAVŘÍT