Vernostny program - Moja DULCIA


Děkujeme, že se k nám vracíte.
Vaše spokojenost je pro nás nesmírně důležitá. Přináší nové inspirace, posouvá nás dopředu a dává naší práci skutečný význam.

Důvěru, kterou do nás vkládáte, rádi odměníme. S věrnostním programem „Moje Dulcia“ získáte řadu výhod, které můžete uplatnit při svých nákupech.

Moje Dulcia je projevem naší vděky a upřímné radosti, že o sebe pečujete čistou sílou přírody. Symbolem programu jsou srdíčka, která odkazují na filozofii společnosti Dulcia. Jako registrovaný zákazník je za své nákupy postupně sbíráte, naplňujete a následně využíváte v systému odměn, který jsme pro vás připravili.    

Tak, jako do naší kosmetiky, i do věrnostního programu jsme dali naše srdce, a to nejlepší z nás. Věříme, že potěší a zpříjemní vaše nákupy.


Chci vědět více: 


Bod 1

* Moje Dulcia je pouze pro registrované uživatele.  Pokud u nás nakupujete pravidelně, jistě se vám vyplatí do programu vstoupit.
* Program je rozdělen dle objemu vašich nákupů za posledních 365 dní do 3 zákaznických skupin.
* Systém odměn započítává každou korunu, kterou za nákup utratíte. Celková hodnota nákupů vás zařadí do příslušné skupiny – čím častěji nakupujete, tím více benefitů získáváte.


Skupina 1 strdiecko 

Jedno srdíčko (0 - 4000 Kč)
Tato skupina je pro zákazníky, kteří za 365 dní nakoupí kosmetiku Dulcia natural v celkové hodnotě do 4000 Kč.

Vaše první srdíčko bude vybarvené. Za každou korunu získáte 1 bod.

 
Skupina 2 strdiecka 

Dvě srdíčka (4000 - 8000 Kč)
Skvělé! Posouváte se dál. Za posledních 365 dní jste u nás udělali nákup v celkové hodnotě od 4000 do 8000 Kč.

Dvě vybarvená srdíčka získávají více benefitů. Za každou korunu vám připíšeme 1,25 bodů.
 
Skupina 3 strdiecka 

Tři srdíčka (více než 8000 Kč)
Děkujeme vám z celého srdce! Do této skupiny patří zákazníci, kteří nasbírali pořádný počet bodů a za posledních 365 dní u nás nakoupili v celkové hodnotě nad 8000 Kč.

Všechna srdíčka jsou kulatá a barevná. Za každou korunu získáte 1,5 bodů.

bod 2

Sbírat srdíčka se vyplatí! Každá zákaznická skupina má své výhody, ke kterým patří zajímavé odměny, jako jsou vzorky k nákupům, informace o novinkách v předstihu, limitované edice, osobní účast na vývoji produktů či poštovní zdarma.

Rádi bychom vás upozornili, že body do věrnostního programu se připisují při vybavení objednávky – až když je řádně doručena a uhrazena. Nasbírané body můžete uplatňovat po dobu 18 měsíců. 


  loyalty A  loyalty B  loyalty C
Zákaznické body za 1Kč 1 1,25 1,5
Za každou korunu získáváte bod do věrnostního programu. Nasbírané body následně měníte za nákupní poukázky.
 
Vzorky zdarma k nákupu1 3 5
Každá zákaznická skupina má nárok na vzorky k nákupu zdarma. Stačí když k objednávce připíšete, o které vzorky máte zájem. My vám je k nákupu rádi přibalíme.
 
Doprava zdarma Nie Nie ano
V zákaznické skupině s nejvyšším počtem nasbíraných srdíček máte poštovné vždy zdarma při jakékoliv hodnotě objednávky.
 
Limitky Nie ano ano
Limitované edice produktů jsou k dispozici pro členy příslušných zákaznických skupin. Limitky se připravují několikrát ročně. Jde o unikátní přípravky, které nejsou součástí běžné nabídky. Vyrábíme je v omezeném množství.
 
Vývoj  ano ano
Členové příslušné zákaznické skupiny mají možnost podílet se na vývoji a testování nových produktů. O této možnosti jsou předem informovaní prostřednictvím newsletteru.  
 


bod 3

Nasbírané body můžete kdykoliv vyměnit za dárkové vouchery. Vámi zadanou částku odečteme z vašeho účtu a zašleme poukaz v dané hodnotě.
Dárkový voucher obdržíte elektronicky v PDF formátu. Můžete jej použít při dalším nákupu nebo ním obdarovat své blízké. Kód poukázky jednoduše vložíte do nákupního košíku a její hodnota bude automaticky odečtena.  

V zákaznické skupině zůstáváte i po nákupu dárkové poukázky – jenom vám budou odečteny body, které jste za její nákup uplatnili.Dárková poukázka v hodnotě 250 Kč    získáte za 4000 bodů 
Dárková poukázka v hodnotě 500 Kč    získáte za 7000 bodů
Dárková poukázka v hodnotě 1000 Kč získáte za 12000 bodů


Registraci už mám, chci se přihlásit.


Po přihlášení si stav svého účtu můžete kdykoliv zkontrolovat.Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o cookies.
ZAVŘÍT