DOPRAVA A PLATBA

ZPŮSOBY PLATBY


Ve všech případech a možnostech plateb máte jistotu bezpečného nákupu garantovanou naší firmou.

Dobírka - nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží zaplatíte při převzetí zboží poštovnímu doručovateli. Cena za dobírku je 29 Kč.

Bankovní převod - po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Za zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený ve FIO Bance. Účet je veden v České republice a jedná se tuzemskou platbu v Kč. Po přijetí platby odešleme zboží a informujeme Vás o termínu, kdy zásilka dorazí. 

Platba kartou - pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online, při dokončení zakázky budete přesměrováni na platební bránu CARD Pay, kterou využívá banka Tatra Banka, a.s., která zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení. Pokud platíte kartou poprvé, budete na bráně CARD Pay zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace, a CVC/CVV kód, všechny údaje máte na kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

ZPŮSOBY DOPRAVY


Cena dopravy je 99 Kč  - Kurýr UPS na adresu bez ohledu na počet objednaných kusů.
Objednávky v celkové hodnotě nad 2000 Kč jsou doručovány zdarma.

PROBLÉMY S DORUČENÍM
Pro doručování zásilek využíváme služby externích společností a může se stát, že námi expedována zásilka se k Vám nedostala v ohlášeném termínu. V případě, že Vaše zásilka má zpoždění a ve své schránce jste nenašli oznámení o jejím uložení, informujte se na Vaší poště, je pravděpodobné, že zásilka se nachází právě tam. Pokud společnost zásilku ztratila, okamžitě nás kontaktujte, abychom Vám mohli zaslat nový produkt, ztrátu zásilky následně reklamujeme my. V případě, že dopravce zásilku ztratí a Vy si nebudete vědět rady, obraťte se nám na telefonní číslo +421 908 185 227.