DOPRAVA A PLATBA

Způsoby platby

Ve všech případech a možnostech plateb máte jistotu bezpečného nákupu garantovanou naší firmou.

Dobírka - nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží zaplatíte při převzetí zboží poštovnímu doručovateli.

Bankovní převod - po přijetí Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Za zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený v Tatra Bance. Po přijetí platby odešleme zboží a informujeme Vás o termínu, kdy zásilka dorazí.

GOPay - Online platební brána GoPay, všechna hlavní bankovní tlačítka českých a slovenských bank, Google Pay platby kartou VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Bezpečnost je garantována použitím technologie 3-D Secure.

Průběh platby:
Zákazník vyplní objednávku v e-shopu a po zvolení platby kartou je přesměrován na zabezpečenou webovou stránku Tatra banky.

  • Na dané stránce vyplní následující údaje: číslo své karty, platnost karty, ochranný CVV 2/CVC 2 kód a v případě 3-D Secure také heslo.
  • Zákazník je přesměrován zpět do e-shopu a obchodník dostává ihned notifikaci o výsledku platby, na základě které může zboží expedovat zákazníkovi.
  • Bezpečnost je garantována použitím technologie 3-D Secure, která je podporována karetními společnostmi VISA a MasterCard.
  • Technologie 3-D Secure garantuje ochranu obchodníka i v případě, že je použita karta, která není zařazena do programu 3-D Secure.

VIAMO - Rychlá a jednoduchá platba při nakupování s použitím QR kódu.

  • Vyberte způsob platby VIAMO
  • Naskenujte QR kód pomocí VIAMO aplikace
  • Platbu potvrďte PINem

Způsoby dopravy

Cena dopravy je 99 Kč  - Kurýr UPS na adresu bez ohledu na počet objednaných kusů.
Objednávky v celkové hodnotě nad 2000 Kč jsou doručovány zdarma.

Problémy s doručením

Pro doručování zásilek využíváme služby externích společností a může se stát, že námi expedovaná zásilka se k Vám nedostala v ohlášeném termínu. V případě, že Vaše zásilka má zpoždění a ve své schránce jste nenašli oznámení o jejím uložení, informujte se na Vaší poště, je pravděpodobné, že zásilka se nachází právě tam. Pokud společnost zásilku ztratila, okamžitě nás kontaktujte, abychom Vám mohli zaslat nový produkt, ztrátu zásilky následně reklamujeme my.
V případě, že dopravce zásilku ztratí a Vy si nebudete vědět rady, obraťte se na nás na telefonní číslo +421 907 740 323.

Osobní odběry

Objednané produkty si můžete vyzvednout i osobně na našem výdejním místě. O tom, že je Vaše zboží připraveno k odběru na výdejně, Vás budeme informovat e-mailem nebo SMS. Před doručením výzvy k vyzvednutí si pro objednávku nechoďte, nemusí být ještě připravena k vyzvednutí, předejdeme tím nedorozuměním. Platit je nutné předem.

PROVOZOVNA (osobní odběr)

POŠTOVNÍ ADRESA

DULCIA natural
Púchovská 8
(budova ASV při Kauflandu)
831 06 Bratislava
Slovensko

DULCIA natural s.r.o.
Skalická cesta 9A
Bratislava 831 02
Slovensko

Tel: +421 908 185 227
E-mail: dulcia@dulcia.sk