Přírodní kosmetika DULCIA natural

Kosmetika Dulcia natural je poctivá, živá kosmetika. Ten rozdíl určitě pocítíte sami. Dulcia natural je přírodní kosmetika založená na bázi rostlinných a bylinných extraktů, čistých esenciálních olejů, vzácné růžové vody a aloe vera. Tyto dary přírody využíváme, aby byly Vaším každodenním zdrojem krásy, harmonie a potěšení. V našem obchodě nenajdete stovky produktů, neustále však sortiment doplňujeme a to na základě Vašich potřeb. Budeme rádi, pokud nám napíšete, že Vám něco v našich produktech chybí, a my rádi připravíme kosmetiku na míru právě pro Vás. Abychom pro každého z Vás přinesli velký kus přírody, snažíme se hledat originální receptury a postupy, neustále pracujeme na vývoji a doplnění sortimentu. Téměř každá rostlinka, která je pro moderního člověka jen plevel, měla pro naše předky velký význam. Pokud má být návrat k přírodě skutečný, musíme se znovu naučit využívat její dary a věřit v její nekonečnou sílu.

V Dulcia natural se snažíme přenést to nejlepší z minulosti se současnými vědeckými poznatky a vymoženostmi moderního světa. Naše receptury výrazně podporujeme vědomostmi z aromaterapie. Aktivní složky našich krémů velmi podstatným způsobem ovlivňují vzácné esenciální oleje a silice. Jsou to koncentrované rostlinné esence, které jsou získávány destilací páry nebo lisováním za studena. Tímto zpracováním se zachovává funkční spektrum aktivních složek rostliny, které může být až 2000krát silnější než v přirozeném stavu rostlinky. V našich výrobcích používáme esence nejvyšší terapeutické kvality, a právě proto mají výrazné účinky na Vaši pokožku ale i náladu.

V kosmetice nepoužíváme žádná umělá barviva, živočišný tuk, palmový olej a parabeny. Nenajdete u nás ani destilovanou vodu, která se z pokožky rychle vypařuje a vysušuje ji. Celá naše filozofie zaručuje, že v našich výrobcích dostanete takřka 100 % účinných látek. Nenajdete u nás ani žádné "nafukovače", umělé stabilizátory a nebezpečné konzervanty. Konzervant, který v malé míře přidáváme do našich přípravků obsahujících vodu, je neutrální a absolutně neškodný a to i pro citlivou pokožku a pokožku dětí. Jde o synteticky vyrobenou konzervační látku, která je schválená pro používání v biokosmetice a obsahuje látky, které se nacházejí v přírodě. Nemůžeme ho nazývat ale přírodním, jelikož je synteticky vyrobený. Výrobky, které vodní složku neobsahují, konzervujeme čistě přírodní směsí silných antioxidantů (extrakt z grepových jader, rozmarýnový extrakt, levandule, meduňka). Ty, kromě toho, že zamezí oxidaci olejů a másel, působí na pokožku antioxidačně, očistně a preventivně. Přípravky Dulcia natural jsou úsporné.

Naše kosmetika obsahuje 99 % účinných látek a ty určitě na pokožce pocítíte. Někdy, hlavně při přechodu z běžné kosmetiky na kosmetiku přírodní, je potřebná adaptace pokožky. Pokožka se potřebuje zbavit chemických látek a nasytit se svými vlastními přirozenými látkami. Adaptace v tomto případě může znamenat jemně napnutou pokožku, resp. krátkodobé zhoršení stavu pleti. Tyto příznaky po pár dnech ustoupí a pleť Vám poděkuje za Vaše rozhodnutí vydržet. Nezapomínejme, že pokožka je obrovské zrcadlo vnitřního prostředí našeho těla. Pokud se Vaše pleť i přes obrovské úsilí přírodní kosmetiky nezlepšuje, zaměřte se na vnitřní očistu organizmu.

"Dulcia natural je přírodní kosmetika založená na bázi rostlinných a bylinných extraktů, čistých esenciálních olejů, vzácné růžové vody a aloe vera."