Pleťové boostery a oleje

Pleťové boostery a oleje

Typ pleti
DM produkt
Všechny typy pleti
Vlastnosti
Energizující
Hydratační
Intenzivní péče
Ochranný
Proti vráskám
S okamžitým efektem
Zářící
Uspořádání
Podle ceny: od nejnižší
Podle ceny: od nejvyšší
Názvu: od A do Z
Názvu: od Z do A
Nejprve produkty skladem
Kódu: vzestupně
Kódu: sestupně

Jedinečné přípravky kosmetické linie Natuint od Dulcia natural. Zažijte okamžitý efekt, který přetrvá. Bohaté složení s vysoce aktivními látkami rozzáří vaši pleť během několika momentů. Krásná a zářivá pleť zvýší vaše sebevědomí, ovlivňuje náladu a spokojenost.

MATCHA BOOSTER
Ranní dávka energie, která zjemní, rozzáří a sjednotí pleť. Má nádhernou hladkou konzistenci, přitažlivou barvu a lákavou vůni připomínající matcha latte. Neobsahuje žádný esenciální olej ani parfém. Posilovač pleti s matchou dodá pleti extra dávku energie a antioxidační aktivity pro každý den. Bohaté antioxidační vlastnosti pomáhají s odstraněním toxinů a při opravě a omlazení kolagenových vláken, čímž redukují hloubku vrásek a jemných linií a zlepšují pružnost pleti.

RETINOL BOOSTER
Noční retinol booster zlepší pružnost a texturu pokožky. Lehký, jemný a mimořádně účinný přípravek s kyselinou retinovou a kyselinou alpha lipoovou. Kombinace aktivních látek s rychlým účinkem a efektem nádherně rozzářené a mladistvé pleti. Unikátní složení s obsahem patentované formu retinolu HyRetin, která je mimořádně účinná s vysokou biologickou dostupností aktivní složky. Dodává maximální účinek aktivní složky do hlubokých vrstev pokožky právě díky nízkomolekulární kyselině hyaluronové, která ji dokáže transportovat bez nežádoucích vedlejších účinků. Tato forma retinolu je bezpečná i v těhotenství nebo při kojení.

BIO-AKTIVNÍ PLEŤOVÝ OLEJ
Zázračný olej uzamkne vlhkost v pokožce. Okluzantní nemastný olej působí proti ztrátě vody. Zlepšuje kožní bariéru, vyživuje a zlepšuje strukturu a hustotu kůže, udržuje zdravou mikroflóru pokožky. Váže na sebe vodu, čímž působí vyplňující a vyhlazuje vrásky. Zároveň působí jako hydratační faktor kůže s vynikajícími antioxidačními účinky. Výborně se hodí i pro jemnou masáž obličeje a péči o krk a dekolt.