DÁRKOVÁ KRABIČKA - MALÁ

Dárkové krabičky pro ozdobné zabalení našich kosmetických, zázračných dárků. Vybrali jsme pro Vás materiál, který Vás a Vaše blízké okouzlí ... vytvořili jsme dvě velikosti dárkových krabiček z pratelným papíru. Dárková krabička je vyplněna dřevěnými stébla ve kterých jsou bezpečně a efektně uložené křemíku dle Vašeho výběru.

Více informací

Star Star Star Star Star
0 hodnocení
Reference: 555002
- +

260 Kč

Skladom - expresné doručenie

Dárkové krabičky pro ozdobné zabalení našich kosmetických, zázračných dárků. Vybrali jsme pro Vás materiál, který Vás a Vaše blízké okouzlí ... vytvořili jsme dvě velikosti dárkových krabiček z pratelným papíru. Dárková krabička je vyplněna dřevěnými stébla ve kterých jsou bezpečně a efektně uložené křemíku dle Vašeho výběru. Krabičku Vám převážeme stužkou a přibalíme i nálepku, kterou si balíček označíte.

ROZMĚR DÁRKOVÉ KRABIČKY JE 16x15x10 cm (dxšxv)

Dárkové krabičky se hodí po celý rok, nejen na vánoční dárky, ale také k narozeninám, k svátkům a na různé oslavy či svatby.

Naše krabička neslouží jen jako možnost krásně zabaleného dárku ... ona samotná je dárkem. Je ušita z pratelný papíru a tak tato krabička bude dále sloužit a zdobit domácnost obdarovaného. Krabičku lze využít v koupelně například na odkládání našich křemík, nebo dekorativní kosmetiky ... fantazií se meze nekladou. Uplatnění si ale najde i v kuchyni, dětském pokoji, obývacím pokoji.


Můžete použít jako uzavírací krabičku nebo víčko a spodek použity samostatně ... a máte dvě praktické dekorace. Materiál z něhož jsou dárkové krabičky dulce natural je tzv. pratelný papír nebo washable paper. Je to udržitelný materiál, je vyroben z celulózy, výhradně z odpadního dřeva. Pratelný papír je 100% veganský, ekologický. Neobsahuje žádné škodlivé látky a nepředstavuje škodlivost pro zdraví ani pro životní prostředí. Je tvořen ze dvou složek. Obsahuje přibližně 95% celulózy, zbytek představuje latex. Ekologové, ale i mnozí módní designéři ho označují za materiál budoucnosti.

Pratelný papír:

- vypadá jako kůže a tak nabízí vegan alternativu ke koženým výrobkům.
- ekologický, lehký, stylový, pratelný a jemný.
- je na pohled velmi zajímavý a nevšední materiál.
- nedeformuje se ve vodě, nedochází ke změně barvy a nerozpouští se.
- je ohebný a díky malému množství latexu, který je v něm obsažen je i dostatečně odolný.

Jak se o mou krabičku dulce natural z pratelný papíru mám starat? Doporučujeme zejména ruční praní s použitím mýdla. Pokud jsou na krabičce odolnější skvrnky, můžete použít jemný kartáček. Následně krabičku nechte volně vysušit. Nedávejte na radiátor. Po otěže bude krabička vypadat úplně stejně jako před praním, zachová si svůj tvar i barvu.

Tento papír je certifikován společností OekoTex a Forest Stewardship Council (SCS).

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*