Kosmetický štětec Maximize

Kosmetický štětec

Dřevo
Syntetické vlákno

Kosmetický štětec da Vinci zajistí rychlé, pohodlné, hygienické a přesné nanesení oblíbené pleťové masky. Práce s ním navodí příjemnou salónní atmosféru. Zároveň pokožku jemně promasíruje. Je vyroben z jemných vláken, které citlivě nahrazují přírodní zdroje.

Více informací

Star Star Star Star Star
0 hodnocení
Reference: 190001
  • Všechny typy pleti
  • Čištění pleti
- +

260 Kč

Skladom - expresné doručenie

Kosmetický štětec da Vinci zajistí rychlé, pohodlné, hygienické a přesné nanesení oblíbené pleťové masky. Práce s ním navodí příjemnou salónní atmosféru. Zároveň pokožku jemně promasíruje. Je vyroben z jemných vláken, které citlivě nahrazují přírodní zdroje. Dřevo ergonomické rukojeti pochází z ekologicky pěstovaných lesů. Jak se štětcem pracovat: Na štětec naberte dostatečné množství masky na obličej, krk a dekolt. Masku štětcem rozetřete po celém obličeji.

Seznamte se se značkou da Vinci:
Značka da Vinci patří mezi špičkové výrobce kosmetických štětců. Kořeny továrny v Norimberku sahají do roku 1890. Štětce se vyrábějí z pečlivě vybraných materiálů. Tradiční řemeslné postupy v kombinaci s moderními výrobními technikami vedou k jejich kráse, stylu a prvotřídní kvalitě.

Veganská řada štětců pro nanášení pleťových masek je vyvinuta tak, aby zaručovala přesnou a časově úspornou aplikaci. Robustní, sametově hladká vlákna se snadno čistí a vždy drží svůj tvar. Jsou vhodné pro alergiky. Poskytují pokožce příjemný pocit, stejně jako při relaxaci. Rukověť z bílého lakovaného dřeva zvýrazňuje elegantní nadčasový design.

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*

Typ pleti

Všechny typy pleti

Výrobek pěkně sedí všem typům pleti. Nezpůsobuje nadměrné maštění ani nevysušuje pokožku. Je jemný a něžný i k vysoce senzitivní pokožce.

Vlastnosti

Čištění pleti

Čištění pleti je snad nejdůležitějším krokem v péči o pokožku. Pleť je třeba čistit ráno i večer, a to i když jste se během dne nenalíčili. Smyslem čištění je jemně a šetrně odstranit z pokožky veškeré nečistoty, prach, odumřelé buňky a nadměrný maz, které se během dne na pokožce nahromadily. Avšak bez porušení ochranného filmu pleti či jejího vysušení. Protože jen dokonale vyčištěná pleť je schopná přijmout všechny úžasné výživné látky z krému, které si na ni následně nanesete.