Kosmetický štětec Maximize

Kosmetický štětec

Dřevo
Syntetické vlákno

Kosmetický štětec da Vinci zajistí rychlé, pohodlné, hygienické a přesné nanesení oblíbené pleťové masky. Práce s ním navodí příjemnou salónní atmosféru. Zároveň pokožku jemně promasíruje. Je vyroben z jemných vláken, které citlivě nahrazují přírodní zdroje.

Více informací

Star Star Star Star Star
3 hodnocení
Reference: 190001
  • Všechny typy pleti
  • Čištění pleti
Další
- +

260 Kč

Skladom - expresné doručenie

Kosmetický štětec da Vinci zajistí rychlé, pohodlné, hygienické a přesné nanesení oblíbené pleťové masky. Práce s ním navodí příjemnou salónní atmosféru. Zároveň pokožku jemně promasíruje. Je vyroben z jemných vláken, které citlivě nahrazují přírodní zdroje. Dřevo ergonomické rukojeti pochází z ekologicky pěstovaných lesů. Jak se štětcem pracovat: Na štětec naberte dostatečné množství masky na obličej, krk a dekolt. Masku štětcem rozetřete po celém obličeji.

Seznamte se se značkou da Vinci:
Značka da Vinci patří mezi špičkové výrobce kosmetických štětců. Kořeny továrny v Norimberku sahají do roku 1890. Štětce se vyrábějí z pečlivě vybraných materiálů. Tradiční řemeslné postupy v kombinaci s moderními výrobními technikami vedou k jejich kráse, stylu a prvotřídní kvalitě.

Veganská řada štětců pro nanášení pleťových masek je vyvinuta tak, aby zaručovala přesnou a časově úspornou aplikaci. Robustní, sametově hladká vlákna se snadno čistí a vždy drží svůj tvar. Jsou vhodné pro alergiky. Poskytují pokožce příjemný pocit, stejně jako při relaxaci. Rukověť z bílého lakovaného dřeva zvýrazňuje elegantní nadčasový design.

Kristína
Star Star Star Star Star
04.02.2024

Úplne ideálny pomocník pri nanášaní pleťových masiek od dulcie

Zdenka
Star Star Star Star Star
31.12.2023

Vždy som si pleťové masky nanášala iba prstami, ale s týmto štetcom je to oveľa rýchlejšie a rovnomernejšie. Je veľmi jemný, príjemný na tvár, určite odporúčam.

Daniela
Star Star Star Star Star
20.03.2023

jemnučký, dobre sa nanášajú pleťové masky, je príjemný na dotyk, odporúčam

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*

Typ pleti

Všechny typy pleti

Výrobek pěkně sedí všem typům pleti. Nezpůsobuje nadměrné maštění ani nevysušuje pokožku. Je jemný a něžný i k vysoce senzitivní pokožce.

Vlastnosti

Čištění pleti

Čištění pleti je snad nejdůležitějším krokem v péči o pokožku. Pleť je třeba čistit ráno i večer, a to i když jste se během dne nenalíčili. Smyslem čištění je jemně a šetrně odstranit z pokožky veškeré nečistoty, prach, odumřelé buňky a nadměrný maz, které se během dne na pokožce nahromadily. Avšak bez porušení ochranného filmu pleti či jejího vysušení. Protože jen dokonale vyčištěná pleť je schopná přijmout všechny úžasné výživné látky z krému, které si na ni následně nanesete.