MUŠELÍNOVÝ RUČNÍČEK Maximize

MUŠELÍNOVÝ RUČNÍČEK

Mušelín

Čistící mušelínový ručníček by měl být součástí každé kosmetické výbavy. Je stylový, oboustranný, opakovaně pratelný a přátelský k životnímu prostředí. Pro jeho ruční výrobu byla použita certifikovaná organická bavlna.

Více informací

Star Star Star Star Star
0 hodnocení
Reference: 190004
  • Všechny typy pleti
  • Čištění pleti
- +

49 Kč

Skladom - expresné doručenie

Čistící mušelínový ručníček by měl být součástí každé kosmetické výbavy. Je stylový, oboustranný, opakovaně pratelný a přátelský k životnímu prostředí. Pro jeho ruční výrobu byla použita certifikovaná organická bavlna. Ručníček pleť šetrně vyčistí a osuší. Může nahradit odličovací tampony nebo konjak houbičku. Lehce a účinně odstraní masky, peelingy nebo zbytky čistícího gelu. Pokožku jemně prokrví, zbaví odumřelých buněk a promasíruje. V kombinaci s čistícím gelem s mýdlovými ořechy dodá čištění pleti nový rozměr.

Jak o mušelínový ručníček pečovat:
Před použitím jej vyperte. Ručník je určen pro každodenní použití, výrazně zlepší texturu i jas pleti. Je vhodný pro suché i mokré kosmetické rituály. Dbejte na hygienu. Každá dáma by měla mít svůj kosmetický ručník, určen k vlastnímu ošetření pleti, krku a dekoltu. Ručník perte v pračce do 60 °C. Počítejte s tím, že jeho velikost se zmenší zhruba o 5 %. Jde o reakci, která je u daného typu látky zcela běžná. Ručník je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, určen k častému praní. Vyhýbejte se aviváži, snižuje savost materiálu.

Náš tip: * Ručníček namočte ho do vlažné vody, přebytečnou vodu vyždímejte * Krouživými pohyby ním promasírujte pleť (můžete použít čistící gel, masku nebo peeling) * Vlažným ručníčkem opět pleť promasírujte krouživými pohyby a odstraňte použité pleťové přípravky * Nakonec obličej opláchněte vlažnou vodou a osušte
 
Složení: 100% nebělená a nebarvená mušelínová biobavlna s certifikáty GOTS (Global Organic Textile Standard) a OCC (Organic Cotton Colours)  

Velikost 20 x 20 cm

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*

Typ pleti

Všechny typy pleti

Výrobek pěkně sedí všem typům pleti. Nezpůsobuje nadměrné maštění ani nevysušuje pokožku. Je jemný a něžný i k vysoce senzitivní pokožce.

Vlastnosti

Čištění pleti

Čištění pleti je snad nejdůležitějším krokem v péči o pokožku. Pleť je třeba čistit ráno i večer, a to i když jste se během dne nenalíčili. Smyslem čištění je jemně a šetrně odstranit z pokožky veškeré nečistoty, prach, odumřelé buňky a nadměrný maz, které se během dne na pokožce nahromadily. Avšak bez porušení ochranného filmu pleti či jejího vysušení. Protože jen dokonale vyčištěná pleť je schopná přijmout všechny úžasné výživné látky z krému, které si na ni následně nanesete.