ODLIČOVACÍ TAMPONKY z organické bavlny a bambusu

Bio bavlna
Bio bambus
Star Star Star Star Star
0 hodnocení
Reference: 190003
  • Všechny typy pleti
  • Čištění pleti
Další
- +

39 Kč

Skladom - expresné doručenie

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*
Marianna
15.10.2021

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, koľko tampónov a ktorý variant - biele/prírodné - je v balení. Je súčasťou aj vrecúško, alebo ako sú zabalené? Ďakujem

Dobrý deň,

je celkom na Vás, koľko tampónikov si objednáte, cena je za jeden kus. Je možné si tiež k tomu objednať bavlnené vrecúško na prepravu a pranie, ktoré je z bavlny a je v prírodnej farbe. Tampóny sú v jedej farbe, sú zložené z 70 % organicky pestovanej bambusovej viskózy a 30 % certifikovanej bio bavlny.. Balíme ich klasicky do našich krabičiek s prírodnou výplňou. 
Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, sme tu pre Vás a prajem ešte pekný deň :-)
S pozdravom
Daniela DULCIA natural

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*

Typ pleti

Všechny typy pleti

Výrobek pěkně sedí všem typům pleti. Nezpůsobuje nadměrné maštění ani nevysušuje pokožku. Je jemný a něžný i k vysoce senzitivní pokožce.

Vlastnosti

Čištění pleti

Čištění pleti je snad nejdůležitějším krokem v péči o pokožku. Pleť je třeba čistit ráno i večer, a to i když jste se během dne nenalíčili. Smyslem čištění je jemně a šetrně odstranit z pokožky veškeré nečistoty, prach, odumřelé buňky a nadměrný maz, které se během dne na pokožce nahromadily. Avšak bez porušení ochranného filmu pleti či jejího vysušení. Protože jen dokonale vyčištěná pleť je schopná přijmout všechny úžasné výživné látky z krému, které si na ni následně nanesete.