SÉRUM NA ZUBY Maximize

SÉRUM NA ZUBY

Účinná síla panenského kokosového oleje ve spojení s dalšími přírodními složkami v boji za zdravé zuby a pro zlepšení celkového zdraví chrupu i ústní dutiny v olejovém séru. Čištění zubů oleji, solemi a jinými přidanými přírodními látkami se používaly na čištění zubů již ve starověku.

Více informací

110001

175 Kč

Přidat do seznamu přání


Účinná síla panenského kokosového oleje ve spojení s dalšími přírodními složkami v boji za zdravé zuby a pro zlepšení celkového zdraví chrupu i ústní dutiny v olejovém séru. Čištění zubů oleji, solemi a jinými přidanými přírodními látkami se používaly na čištění zubů již ve starověku.

Kokosový olej je efektivní přírodní alternativa k chemických přísadám, které obsahuje většina produktů ústní a zubní hygieny a které poškozují zubní sklovinu a přes ústní sliznici se dostávají do krevního oběhu.

Antibakteriální, protiplísňový a protivirový kokosový olej ve spojení s olejem z pšeničných klíčků zabíjejí bakterie, které jsou zodpovědné za zánět dásní, jejich bolest a krvácení. Zubní sérum zklidňuje dásně, zamezuje tvorbě pupínků v ústech a odstraňuje případný nepříjemný povlak na jazyku. Důležitou složkou zubního séra je jedlá soda, která jako jemné brusivo poskytuje zubům jemnou hygienu. Je alkalická, čímž pomáhá neutralizovat kyseliny v ústech, které způsobují tvorbu kazivost zubů. Jedlá soda absorbuje pach a ve spojení s esenciálními oleji pomáhá vytvářet svěží dech. V neposlední řadě působí spolu s kokosovým olejem jako zjasňující prostředek.

Při pravidelném používání dosáhneme zářivější zuby o několik odstínů bez použití drastických bělících přísad používaných v běžných bělicích pastách. Rozdíl je opravdu viditelný, pokud jsou zuby zabarvené od kávy, čaje nebo cigaret.

Extrakt z grepových jader obsahuje bioflavonoidy, které potlačují různé infekce v ústech, pupínky, záněty, krvácení dásní, ustupování dásní, bolesti zubů a účinně dezinfikují celou ústní dutinu.

Zubní sérum Vás překvapí svou netradiční chutí a konzistencí, nenechte se zmást, neobsahuje cukr ani pěnící přísady, proto je jeho používání jiné od běžných zubních past. Velmi vzácné esenciální oleje jako citron, hřebíček, skořice a rozmarýn velmi výrazně ovlivňují účinky zubního séra. Příznivě ovlivňují předcházení nepříjemnému zápachu. Příjemným a velmi jemným způsobem prohřívají a prokrvují ústní dutinu.

Použití: malou lžičkou, nebo špachtličkou nanést malé množství pasty na zubní kartáček (měkkou). Jemnými krouživými pohyby zuby a dásně pořádně umýt a před vypláchnutím ústní dutiny nechat ještě chvilku působit. Používat 3 - 4 x týdně, nejlépe ráno.

Panenský kokosový olej, který tvoří základ zubního séra se může při nízkých teplotách vysrážet do bílých flíčků. Není to na závadu, jsou to vysrážené mastné kyseliny obsažené v kvalitním bio panenském kokosovém oleji. Když se produkt přizpůsobí pokojové teplotě, flíčky zmizí.

Skladování: Výrobek obsahuje kokosový olej, který taje při teplotě vyšší než 23 stupňů. V případě, že máte teplou koupelnu, nebo místo, kde skladujete výrobek, může se stát, že se hmota rozpustí. Výrobek není znehodnocen, ale hůře se s ním manipuluje. Opět ztuhne při chladném skladování, proto doporučujeme v teplých bytech, skladovat v prostředí do 20 stupňů, resp. v ledničce.

Obsah: 50 ml

32.4%
složek je z bioprodukce
100% prírodný produkt zo Slovenska
Název
INCI
BIO
Jedlá sóda
Sodium Bicarbonate
 
Jedlá sóda
Sodium Bicarbonate

Sódu poznali už v starom Egypte a postupne sa potvrdzovali jej blahodarné účinky nielen na žalúdok, ale aj na naše telo a zdravie. Sóda má vynikajúce čistiace vlastnosti na pleť. Redukuje zápal a odstraňuje odumreté kožné bunky. Sóda bikarbóna je skvelá v boji proti čiernym bodkám, pretože dokáže poriadne prečistiť póry. Sóda je v prvom rade vynikajúci „zbavovač“ mastnoty, potu a odumretých častí pokožky. Je známe, že pri kúpeli či sprchovaní absorbuje naše telo cez póry síce malé, no pre náš organizmus významné množstvo vody. Voda v spojení so sódou, ktorá je zásaditého charakteru, dokáže účinne bojovať proti prekysleniu organizmu zvonku.

Sóda odstráni telesné pachy v podpazuší, ale aj pachy pri plesňových ochoreniach svojimi antibakteriálnymi a antimykotickými vlastnosťami. Chemické zloženie jedlej sódy reaguje s molekulami pachu tak, že pri stretnutí ho neutralizuje, pričom nerieši iba zápach, ale zároveň i vlhkosť. Jedlá sóda dokáže zbaviť pleť odumretých buniek, reguluje pH rovnováhu a taktiež čistí zanesené póry, odstraňuje prebytočný maz, odstraňuje hlboko usadené nečistoty. Sóda má silné čistiace účinky a rozpúšťa nečistoty z pokožky, vyčistí upchaté póry a pomôže zlikvidovať čierne bodky. Jedlá sóda pôsobí ako jemné brusivo na pleť, ale aj na zuby. Je alkalická, čím pomáha neutralizovať kyseliny v ústach, ktoré spôsobujú tvorbu zubného kazu. Jedlá sóda absorbuje pach a pôsobí ako bieliaci prostriedok na zuby.

Kokosový olej organický
Cocos Nucifera Oil
BIO
Kokosový olej organický
Cocos Nucifera Oil
BIO
PRODUKT

Panenský kokosový olej sa získava z dužiny kokosovníka orechoplodného (Cocos nucifera). Pre svoje unikátne vlastnosti sa radí medzi oleje s veľmi širokým spektrom vonkajšieho použitia. Typickou vlastnosťou je jeho tuhá konzistencia, ktorá sa okolo 24 °C mení na tekutú. Je zdrojom vitamínov A, C a E. Panenský kokosový olej je zložený z kyselín, ktoré sú známe ako prírodné antibiotiká. Obsahuje telu prospešné mastné kyseliny, najmä kyselinu laurovú a to až takmer 50 %. Táto kyselina sa vyskytuje aj v materskom mlieku, kde slúži ako ľahko stráviteľná zložka a zároveň má za úlohu chrániť mladý imunitný systém proti vírusom a infekciám.

Kyselina laurová má prirodzené antivírové účinky. Ďalšie kyseliny obsiahnuté v oleji napomáhajú ničiť kvasinky, plesne a víry tým, že narušia ich membrány. Tie sú potom ľahko zneškodnené bielymi krvinkami. Kokosový olej tiež spoluvytvára ochrannú bariéru pred choroboplodnými baktériami a vďaka vysokému obsahu antioxidantov napomáha predísť a spomaliť poškodenie našej pleti zapríčinené voľnými radikálmi. Regeneruje pokožku, zabraňuje jej vysychaniu a najlepší pre pokožku je v kombinácii s ďalšími vzácnymi rastlinnými olejmi. Vlasom dodáva lesk a zlepšuje ich kvalitu a okrem toho panenský kokosový olej upokojuje ďasná a zamedzuje tvorbe áft v ústach.

Kokosový olej extra panenský – voňavý
Cocos Nucifera Oil
BIO
Kokosový olej extra panenský – voňavý
Cocos Nucifera Oil
BIO
PRODUKT

Panenský kokosový olej sa získava z dužiny kokosovníka orechoplodného (Cocos nucifera). Pre svoje unikátne vlastnosti sa radí medzi oleje s veľmi širokým spektrom vonkajšieho použitia. Typickou vlastnosťou je jeho tuhá konzistencia, ktorá sa okolo 24 °C mení na tekutú. Je zdrojom vitamínov A, C a E. Panenský kokosový olej je zložený z kyselín, ktoré sú známe ako prírodné antibiotiká.

Obsahuje telu prospešné mastné kyseliny, najmä kyselinu laurovú a to až takmer 50 %. Táto kyselina sa vyskytuje aj v materskom mlieku, kde slúži ako ľahko stráviteľná zložka a zároveň má za úlohu chrániť mladý imunitný systém proti vírusom a infekciám. Kyselina laurová má prirodzené antivírové účinky. Ďalšie kyseliny obsiahnuté v oleji napomáhajú ničiť kvasinky, plesne a víry tým, že narušia ich membrány. Tie sú potom ľahko zneškodnené bielymi krvinkami.

Kokosový olej tiež spoluvytvára ochrannú bariéru pred choroboplodnými baktériami a vďaka vysokému obsahu antioxidantov napomáha predísť a spomaliť poškodenie našej pleti zapríčinené voľnými radikálmi. Regeneruje pokožku, zabraňuje jej vysychaniu a najlepší pre pokožku je v kombinácii s ďalšími vzácnymi rastlinnými olejmi. Vlasom dodáva lesk a zlepšuje ich kvalitu a okrem toho panenský kokosový olej upokojuje ďasná a zamedzuje tvorbe áft v ústach.

Vínny kameň
Potassium Bitartrate
 
Vínny kameň
Potassium Bitartrate

Vínny kameň, tiež známy ako hydrogénvínan draselný, je vedľajším produktom pri spracovaní vína. Z chemického hľadiska ide o draselnú soľ kyseliny vínnej. Zlúčenina vzniká v procese kryštalizácie. Usádza sa na stenách sudov a fliaš. Jeho vznik je spôsobený fermentáciou hroznovej šťavy pri nižších teplotách. Vínny kameň sa dá použiť ako kypriaci prášok do pečiva a cukroviniek. Svojou prítomnosťou dokáže stabilizovať bielkoviny, zvyšovať objem cesta a tvoriť štruktúru hotového výrobku. Nám pomáha vytvárať trošku peny v zubnom sére a jemne stabilizovať. Neobsahuje fosfát.

Nachází se v produktech:
Olej z pšeničných klíčkov
Triticum Vulgare Germ Oil
BIO
Olej z pšeničných klíčkov
Triticum Vulgare Germ Oil
BIO
PRODUKT

Najkvalitnejší typ oleja z pšenice. Olej z pšeničných klíčkov je získaný špeciálnou technológiou, ktorá umožňuje zachovať všetky komponenty s pôvodnou výživnou hodnotou. Je vyrobený metódou lisovania za studena, pri ktorej sa najviac uchovávajú kvalitné látky. Pšeničné klíčky majú výnimočnú výživnú hodnotu, ktorá sa prenáša na olej získavaný pri prvom lisovaní. Olej z pšeničných klíčkov obsahuje 50 – 55 % kyseliny linolovej a 35 – 38 % kyseliny olejovej, lecitín, vitamíny K a F, provitamín D.

Má vysoký obsah vitamínu E: minimálne 200 mg na 100 g prírodného alfa-tokoferolu a 40 mg na 100 g beta-tokoferolu. Je nezvyčajne bohatý na vitamíny, minerály, aminokyseliny, chlorofyl, polonenasýtené mastné kyseliny a na druhé biologicky aktívne komponenty. Zo všetkých olejov je najbohatší na vitamín E, klíčkový lecitín, minerály, fytosteroly, mikro- a makroelementy, preto má i svoju charakteristickú vôňu.

Obsiahnutý vitamín E pomáha zásobovať bunky kyslíkom, ochraňuje pred škodlivými voľnými radikálmi, spomaľuje starnutie pokožky a lecitín podporuje sviežosť a elasticitu pokožky. Olej z pšeničných klíčkov je vhodný na ochranu pokožky okolo očí pre starnúcu pokožku. Pomáha tiež pri opuchnutí, popraskaní, zapálení pier. Olej z pšeničných klíčkov je mimoriadne výživný pre suchú a starnúcu pokožku. Obsahuje vysoký podiel esenciálnych mastných kyselín (50 – 70 %), ženský hormón estrogén, vitamíny skupiny B (aj B9- kyselinu listovú), vysoký podiel prírodného vitamínu E, provitamín D, vitamín K a F, bielkoviny, fosfor, horčík a železo. Vďaka týmto látkam a prírodnému koenzýmu Q10 tento olej vynikajúco pôsobí na vyhladenie vrások, nechá zmiznúť pigmentové škvrny, zjemňuje pleť a má ochranný faktor SPF 20.

Mandľový olej
Prunus Amygdalus Dulcis Oil
BIO
Mandľový olej
Prunus Amygdalus Dulcis Oil
BIO
PRODUKT

Je lisovaný zo suchých kôstok sladkých mandlí. Obsahuje vysoký podiel bioaktívnych látok – nenasýtené mastné kyseliny – kyselinu olejovú, linolovú a palmitovú, vitamíny A, E, lecitín a minerály draslík, vápnik a horčík. Olej má silné protisvrbivé účinky, je vhodný na problémovú pleť. Podporuje prirodzenú hĺbkovú hydratáciu a vitalitu kože.

Je vynikajúci v ochranných krémoch a krémoch určených na liečbu kožných ochorení, ako je napríklad aj akné. Je vhodný na všetky typy pleti vrátane zmiešanej až mastnej, keďže je svojím zložením veľmi blízky ľudskej pokožke a tak je pre ňu prirodzený a nekomedónny. Je vhodný pre všetky typy pleti – zvlášť na suchú, citlivú so sklonom k začervenaniu, svrbeniu, olupovaniu, popraskaniu až po starnúcu pokožku. Podporuje prirodzenú hĺbkovú hydratáciu, vitalitu pleti, pôsobí proti škodlivým vplyvom prostredia a preventívne bojuje proti tvorbe vrások.

Karnaubský vosk
Copernicia Cerifera (carnauba) wax
BIO
Karnaubský vosk
Copernicia Cerifera (carnauba) wax
BIO
PRODUKT

Karnaubský vosk (Carnauba wax) je tvrdý přírodní vosk, bohatý na estery mastných kyselin. Pokožku vyživuje, chrání a hydratuje. Má regenerační účinky. Neobsahuje alergeny, zanechává ochranný film a v péči o zuby vytvoří na zubní sklovině jemný ochranný film, který zabrání usazování se nečistot.

Klinčeková silica
Eugenia Caryophyllata Oil
 
Klinčeková silica
Eugenia Caryophyllata Oil

Má zlatohnedú farbu a drevnatú, korenistú vôňu. Klinčeky zlepšujú obeh krvi, čím zvyšujú dodávku živín a kyslíka do tkanív. Klinčekový esenciálny olej tiež čistí krv. Esenciálny olej z klinčekov odstraňuje zápach z úst a pomáha tiež pri bolestiach zubov a ďasien. Účinné látky v klinčekovom esenciálnom oleji bojujú proti baktériám, vírusom a plesniam, čím zvyšujú obranyschopnosť organizmu. Eugenol, hlavná zložka klinčekového oleja, vykazuje farmakologické účinky pri takmer všetkých problémoch v ľudskom tele. Má významné antioxidačné, protizápalové a analgetické vlastnosti a navyše pôsobí ako lokálne anestetikum v stomatológii. Pomáha ako antiseptikum pri orálnych infekciách, blokuje rast baktérií a kvasiniek.

Rozmarínový extrakt
Rosmarinus Officinalis Leaf Extract
 
Rozmarínový extrakt
Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Rozmarín je vždyzelený ker, ktorý je intenzívne gáfrovito-korenisto voňajúci a má horkú chuť. Táto aromatická bylina je pôvodom z teplého, slnečného Stredomoria, aj keď sa môže pestovať prakticky kdekoľvek, pokiaľ ju prinesiete do vnútra počas chladných zimných mesiacov. Jeho zelené ihličie má rôzne využitie v kuchyni a v prírodnej medicíne, ktorá používa čerstvé alebo sušené byliny na prípravu čajov, tinktúry alebo kapsúl zo sušeného práškového extraktu.

Rozmarínový extrakt obsahuje éterický olej (hlavné zložky terpény a terpénestery borneol, cineol), triesloviny, horčiny, živicu, saponíny a iné látky. Podporuje krvný obeh, prispieva k upokojeniu a zmierneniu nervového vyčerpania. Rozmarínový extrakt zmierňuje opuchy kože, akné a pomáha aj pri ekzémoch. Podporuje krvný obeh. Rozmarínový extrakt má vlastnosti, ktoré ničia baktérie, plesne a vírusy na koži, čo ho robí ideálnym pre použitie na menších ranách a popáleninách, alebo na problematickej pleti, ktorá je ovplyvnená dermatitídou, akné, ekzémom alebo lupienkou. Olej pomáha stimulovať obnovu buniek, podporuje zdravé liečenie – popri tomto vlhčí pleť a zlepšuje krvný obeh pokožky.

Má veľa výhod od hydratovania pokožky a podporovania zdravého kolagénového vývoja po boj s voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú pokožku. Antioxidanty v rozmaríne pomáhajú predchádzať poškodeniu kože a maximalizujú tónovanie pleti tým, že neutralizujú voľné radikály. Poškodenie voľnými radikálmi narušuje podpornú štruktúru v koži, čo vedie k vráskam, ovisnutej a nerovnomerne tónovanej pleti. Táto aromatická bylina je dobrým zdrojom železa, vápnika a vitamínu B6, ktorý podporuje zdravé hladiny kolagénu. Rozmarín je tiež bohatým zdrojom mangánu, minerálu, ktorý pomáha minimalizovať vrásky a chráni pokožku pred poškodením.

Badiánový esenciálny olej
Illicium Verum Fruit Oil
 
Badiánový esenciálny olej
Illicium Verum Fruit Oil

Badián je voňavým plodom zo stromu anízovec pravý. Má typickú teplú, korenistú vôňu anízu. V hviezdicovom aníze sa nachádzajú foláty, vitamíny skupiny B, vitamíny C a A, draslík, meď, železo, horčík, zinok, fosfor, mangán, vápnik a omega-6 mastné nenasýtené kyseliny, kyselina listová a kyselina pantoténová. Má veľmi výrazné antiseptické účinky, pomáha posilniť imunitný systém a chrániť ho pred vznikom vírusových ochorení. Má antibakteriálne účinky, bojuje proti plesniam, má antioxidačné pôsobenie. Pridáva sa do prípravkov na starostlivosť o hygienu úst, práve pre silné antibakteriálne a osviežujúce účinky.

Esenciálny olej z citróna
Citrus Limon Peel Oil
 
Esenciálny olej z citróna
Citrus Limon Peel Oil

Získava sa lisovaním za studena zo šupky plodov Citrus limonum. Vôňa toho oleja je svieža, výrazná a ostrá, má jemnú žltú farbu. Výťažky z citróna podporujú tvorbu bielych a červených krviniek, ktoré sú nevyhnutné pre imunitu a výživu orgánov. Stimuluje imunitný systém. Pôsobí proti rôznym infekciám, ktoré spôsobujú baktérie, vírusy či huby (antibakteriálne, antifugálne účinky). Zbavuje pleť mastnoty a akné, rozprúdi v pokožke krv, dodá jej život a krásnu zdravú farbu. Pomáha pri rôznych zápaloch kože, herpese a pri poštípaní hmyzom. Obsahuje aldehydy, ktoré majú upokojujúce a antiseptické účinky. Pomáha odstraňovať zápaly či infekcie a tak zabezpečí zdravšiu pleť bez vyrážok alebo akné. Pleť je po použití esenciálneho oleja hladšia a zdravšia.

Nachází se v produktech:
Škoricový esenciálny olej
Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil
 
Škoricový esenciálny olej
Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil

Skořice je tropický stálezelený strom dorůstající do výšky 6 - 9 metrů. Její používání se datuje odnepaměti, pochází z východní Indie a jižní Číny, do Evropy byla dovezena arabskými obchodníky. Je to jedno z nejstarších známých koření, které vyhledávali zámořské výpravy v 15. až 17. stol. jako ochranu před mořem. V minulosti lidé věřili, že pokud chybí v přípravku skořice, není dokonalý. Silicových olej se získává parovodní destilací z kůry stromu, větviček a listů, olej je tmavé, žlutohnědé barvy.

Skořicová vůně je pálivá, trpká, ostrá a kořeněná. Je výborným afrodiziakem a dodává pocit tepla. Působí euforizující, zvyšuje pozornost a nádherně podporuje přirozenou ženskou intuici. Harmonizuje a zklidňuje, pomáhá proti únavě a vyčerpanosti.

Je silně protivirová, protiplísňová, má silné protizánětlivé, antibakteriální, dezinfekční a antibiotické účinky. Skořice je jedním z nejsilnějších antibakteriálních prostředků používaných v aromaterapii.

Velmi důkladným způsobem jsme vybírali materiály obalů ve kterých se ukrývají naše přírodní zázraky, aby se žádným způsobem neovlivnila jejich kvalita a právě naopak, aby byly co nejvíce ochráněny před poškozením zvenčí. Tak jako při výrobním procesu velmi přísné přihlížíme na vlastnosti každé složky a naše vzácné ingredience zahříváme na velmi nízkých teplotách, tak důraz klademe i při dávkování. Obaly plníme vždy zcela studeným obsahem.

Obal je vyroben z materiálu Polypropylen (PP)
Polypropylen a HDPE jsou nejzdravější možností v rámci používání plastů a nejsou známy žádné informace o tom, že by cokoliv uvolňovaly do obsahu. Je to pevný a houževnatý materiál odolný vůči teplu, nepropustný pro vlhkost, světlo, odolný vůči tukům a olejům, má všestranné použití. Obal má dvojité dno.

Pokud byste zapomněli svůj krém na sluníčku a vnější obal by se zahřál, druhé dno ochrání obsah před přímým kontaktem zahřátého plastu s výrobkem. Je to pro nás důležité i přesto, že tomuto typu plastu zahřátí nevadí a nic se z něj ani při vysokých teplotách neuvolňuje. Pleťové krémy mají ještě svůj papírový obal, který kromě estetické úlohy plní také ochranu vnitřního obalu.

Všechny plasty, které byly použity při výrobě našich obalů jsou bezpečné a neobsahují nebezpečnou BPA (Bisfenol A) složku.

Obaly jsou plně recyklovatelné. Plastová nádobka po použití patří do plastového odpadu. Tento materiál se velmi jednoduše a skutečně recykluje a tak najde i později své uplatnění.

Tak velmi prosíme Recyklujte!

Nemčeková Jana

2019-03-03
5

Chvíľku trvalo než sme si zvykli na inú chuť, než sme zvyknutí pri zubných pastách...ale maximálna spokojnosť, už na zuby ani nič iné nepoužívame. Celkovo sa zlepšila aj ústna hygiena, určite odporúčam.

 
Nemčeková Jana

2019-03-03
5

Chvíľku trvalo než sme si zvykli na inú chuť, než sme zvyknutí pri zubných pastách...ale maximálna spokojnosť, už na zuby ani nič iné nepoužívame. Celkovo sa zlepšila aj ústna hygiena, určite odporúčam.

 
Kučerová Zuzana

2018-12-08
5

Sérum na zuby mám odskúšané ešte len raz, včera mi došla zásielka, ale je prekvapivo dobré. Nie je ako zubná pasta, nepení, je trochu slané, vonia a chutí korením ako medovník. :-)
Účinnosť je výborná, po prvom umytí zubov cítiť, že sú hladké a čisté.
Škoda, že sa má používať len trikrát do týždňa, vymenila by som ho za pastu už len kvôli tej účinnosti čistenia.

 
jeja11

2018-05-10
5

Vyrobky krasne zabalene do detailu, dakujem velmi pekne za vzorku kremu.

 
Horváthová Paulína

2018-04-19
5

Veľká spokojnosť, síce som si osobne pár dní zvykala na chuť tohto prípravku ale stálo to zato. Moje zuby sú bledšie a pomohlo mi to aj na zapálene a citlivé ďasná ... objednávam pravidelne ďakujem :)

 
Page:12345Přidat hodnocení
Skrýt formulář
Celkové hodnocení:
Meno:
E-mail:
Subject:
Vaše Hodnocení
Doporučili byste tento produkt svým známým?
  
  Přidat hodnocení
  
Od Zuzana | 2019-04-27 22:05:42

Dobry den,Mozu toto serum pouzivat aj mensie deti?Tj priblizne od 2rokov.. Pytam sa to preto, lebo dcerka este velmi nevie vypluvat pastu a teda, ci je to serum bezpecne aj pri prehltnuti. Vopred dakujem za odpoved.

Lucia Klebercová (DULCIA natural)

Dobrý deň Zuzanka, sérum môžu kľudne používať aj detičky. Nič sa nestane ak náhodou niečo prehltnú…je to čisto prírodný produkt. Dcérka nech ho nepoužíva každý deň, tak 2X do týždňa. Toto sérum pomôže so znížením PH v ústočkách a tým zníži kazivosť zúbkov. Sérum má odlišnú chuť ako klasické zubné pasty, neobsahuje cukor ani peniace prísady. Ďakujeme za otázočku, želám krásny dník, Lucia :-)

Od Katarina | 2019-01-13 22:50:02

Dobry den, je serum na zuby vhodne ja pre ludi, ktori sa musia vyhybat lepku? Pytam sa kvoli oleju z prenicnych klickov, ci je moznost, ze by lepok mohlo obsahovat, alebo taka moznost nie je a je to vhodne. Dakujem pekne

Lucia Klebercová (DULCIA natural)

Dobrý deň Katarína, olej z pšeničných klíčkov obsahuje málinko lepku… ale tým, že sa nedostáva do tráviaceho traktu a je ho naozaj stopové množstvo, nemajú s ním celiatici problém. Toto sérum používajú ľudia s bezlepkovou diétou, sú si vedomí obsahu tohto oleja, ale doteraz sme s tým nemali žiaden problém. Ďakujeme za otázočku, želám krásny dník, Lucia :-)

Od Kika | 2019-01-13 01:30:46

Pekny den prajem, chcela by som sa spytat na to obalenie zrniecok sody karnaubskym voskom,nie.uplne si to viem predstavit :-) valuje sa vo vosku pred zmiesanim sody s ostatnymi zlozkami sera alebo sa zmiesa soda s voskom az zmiesanim zloziek v sere?pytam sa pretoze nevidim v zlozebi karnaubsky vosk. Vdaka velmi za odpoved a za vasu uzasnu kozmetiku,nech sa Vam.nadalej dari takto s laskou robit uzasne vyrobky.

Lucia Klebercová (DULCIA natural)

Dobrý deň Kika, sme veľmi radi, že sa Vám naša kozmetika páči, ďakujeme za pochvalu, posúva nás vpred v našej práci. Veľmi si to vážime a budeme robiť všetko preto, aby ste boli spokojní. Verím, že pochopíte, že technológiu výroby by sme si radi nechali pre seba. Zrniečka sú obaľované vo vosku, aby boli jemnejšie a teda vhodné aj pre citlivejšie zúbky… Ďakujeme za pochopenie a tiež za upozornenie, že v ingredienciách nám spomínaný vosk chýba. Akosi sa nám niekde stratil a už aj to opravíme :-) Ďakujeme za otázočku, želám krásny večer, Lucia :-)

Od Zuzana Kučerová | 2018-12-25 21:03:45

Dobrý deň, Vaše zubné sérum som si veľmi obľúbila, chcem sa ale opýtať, či neplánujete v budúcnosti balenie v tube ako u klasickej zubnej pasty? Ďakujem. Zuzana

Lucia Klebercová (DULCIA natural)

Dobrý deň Zuzanka, veľmi nás teší, že ste s naším zubným sérom spokojná. V blízkej budúcnosti však neplánujeme zmeniť jeho balenie. Verím, že mu aj napriek tomu budete verná. Želám krásny dník, Lucia :-)

Od zuzana | 2018-10-31 23:18:03

Serum obsahuje sodu. Nema abrazivne ucinky? Soda obsahuje drsne ciastocky, ktore zubnu sklovinu narusuju a tym oslabujú.Je aj napriek tomu vhodna na uplne nahradenie zubnej pasty a aj pre deti?

Lucia Klebercová (DULCIA natural)

Dobrý deň Zuzana, sérum zúbkom určite neuškodí. Sóda je obalená v karnaubskom vosku, tento jemnučko obalí zrniečka sódy a tak ostanú jemné a hladké a tak sklovinu nijako nepoškodí a ani nepoškriabe. Vytvorí na zuboch hladký povrch a tak sa zubný povlak na nich neusadí a zúbky sa tak oveľa menej kazia... Sérum znižuje aj pH v puse čo tiež prispieva k oveľa menšej kazivosti... Môžete úplne vynechať klasickú zubnú pastu a nahradiť je týmto sérom. Môžu ho používať aj detičky, nemá však takú sladkú chuť ako klasické zubné pasty, ale verím, že si privyknú :-) Ďakujeme za otázočku, želám krásny dník, Lucia :-)

Page: 1234
Prosím, zadejte Vaši otázku
Vaše otázka byla úspěšné odeslána, odpovíme v co nejkratším čase.
Prosím, zadejte Vaši otázku
Skrýt formulář
Meno:
E-mail:
Otázka:
  
  Prosím, zadejte Vaši otázku
  

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o cookies.
ZAVŘÍT