Set pleťové péče Natuint - Exclusive

Řadu anti-age produktů Exclusive už znáte. Vyzkoušejte vylepšené složení o nové aktivní látky v nové kosmetické linii Natuint z dílny Dulcia natural určený pro zralou pleť. Přípravky zacílují na všechny projevy stárnutí pleti. Citlivě a přitom mimořádně efektivní s dlouhodobým omlazujícím účinkem. Sety za zvýhodněnou cenu.

Množstvo:
2 090 Kč

Obsah balení

Exclusive - Zpevňující krém denní s liftingovým efektem
Exclusive - Intenzivní noční obnovující krém
Exclusive - Liftingové pleťové sérum


Řadu anti-age produktů Exclusive už znáte. Vyzkoušejte vylepšené složení o nové aktivní látky v nové kosmetické linii Natuint z dílny Dulcia natural určený pro zralou pleť. Přípravky zacílují na všechny projevy stárnutí pleti. Citlivě a přitom mimořádně efektivní s dlouhodobým omlazujícím účinkem. Obsahuje aktivní látky, které navrátí pokožce pevnost a pružnost. Těmi hlavními jsou Eyeseryl® peptide, který až o 27% redukuje objem očních váčků a tmavých kruhů pod očima, NovoRetin™ působí jako okamžitý tekutý lifting na zlepšení hustoty a pružnosti pokožky, Vin-upLift poskytne viditelnou redukci různých typů vrásek a REPLEXIUM vymaže jemné linky již do pár hodin.

Kolekce exkluzivní kosmetiky navrací zralé pokožce zářivost, pevnost a pružnost. Krok za krokem kombinuje různé způsoby revitalizace a omlazení pokožky, obnovu v každé její vrstvě. Poskytuje ochrannou bariéru pleti, zlepšení tonu pleti a její vyplnění, stažení zánětů, které způsobují destrukci pokožky. Formuje kontury, napomáhá stáhnout uvolněnou a ochablou pokožku. Na základě látek přípravky působí na zjemnění a vyrovnání pigmentace.

Pleťové sérum pro použití ráno i večer, denní a noční oční krém a denní a noční pleťový krém jsou skvělou radou pro každou ženku ve zralém věku

S láskou uvařeno, s láskou zabaleno.

Jakýkoli set produktů z řady exclusive od nás dostanete svůdně zabalený v nádherné krabičce provázané zlatou stužkou. Krásný dárek pro vaše nejbližší.

Exclusive - Zpevňující krém denní s liftingovým efektem

Omlazující krém s ochrannými účinky pleť vypíná, podporuje pružnost a odolnost pokožky. Dodává pleti složky pro posílení její přirozené ochranné bariéry a udržení hydratace. Zvyšuje produkci kolagenu, má přirozený zpevňující a vyhlazující účinek. Viditelně snižuje hluboké vrásky a kůži zpevňuje.

Tento bohatý a luxusní krém má jemnou texturu a lehce proniká do pokožky s jemným a nemastným pocitem na pleti. Pokožka věkem ztrácí schopnost udržet si v pokožce dostatečné množství vody, což vede k prohlubování vrásek, ztrátě pružnosti a elasticity. Pleťový krém zajišťuje udržení dostatečné vlhkosti v kůži, čímž zpomalí epidermální změny a zrychlí buněčný cyklus. Působí jako hydratační faktor kůže s vynikajícími antioxidačními účinky.

Peptidy jsou aminokyseliny životně důležité pro procesy buněčné komunikace, regulace proteinů a buněčného růstu. Kombinace peptidů a aktivních látek v přípravku účinkují tak, že blokují svaly obličeje. To je velmi důležité pro určité oblasti obličeje, například čelo, když mračíme, nebo kolem očí, když mrkáme. Prevence svalových kontrakcí je nezbytná při prevenci nových vrásek nebo zmenšení hloubky stávajících vrásek. Acetylhexapeptid-8 zachycuje zprávu z mozku do svalu a brání jeho kontrakci. V klinických testech se prokázalo, že acetyl Heaxapeptid-8 redukuje vrásky již po 30 dnech. Dále zabraňuje dalšímu vytváření jemných vrásek a vrásek způsobených opakovaným pohybem obličeje a výrazem.

Kromě toho pokožku chrání fermentované probiotické kultury, které stimulují obnovu nových vrstev pokožky a rychlost epidermálního růstu. Výrazně se tak podílejí na procesu regenerace kůže, pomáhají udržovat a korigovat ochrannou bariéru na povrchu kůže.

Základním předpokladem pro správné fungování pokožky je její dostatečná hydratace. Velké množství vody se však z pokožky ztrácí vypařováním.
Transepidermální ztráta vody je přirozený proces vypařování vody přes zrohovatělou vrstvu pokožky. Transepidermální ztráta vody se však liší iv závislosti na ročním období: V zimě se v porovnání s létem zvyšuje o 30 % na obličeji ao 10 % na zbytku těla. Zhoršuje se dehydratace a snižuje se účinnost kožní bariéry. Pokles obsahu vody v pokožce pod 10 % se projevuje jako příznaky suché kůže, která není schopna plně plnit svou funkci „bariéry“. Nastupuje proces vysychání, který je postupný. Dochází ke splývání buněčného materiálu. Pokud má kůže dostatek tekutin, je hydratovaná a zmiňované stratum corneum je relativně pružné. Při opačném procesu – dehydrataci je stratum corneum křehké a při pohybu praská.

- má silné hydratační a hydroskopické účinky
- zabraňuje postupné ztrátě elasticity kůže a jejímu převisání
- inhibuje svalové kontrakce
- podporuje integritu kožních buněk
- podporuje tvorbu kolagenu a fibrinu a elastinu
- vyživuje a zlepšuje strukturu a hustotu kůže
- má ochranné účinky před UV zářením, počítačovým zářením a před modrým světlem
- má ochranné účinky před průnikem různých mikroorganismů, alergenů, dráždivých látek
- snižuje zánětlivé procesy v kůži
- zajistí zdravou a funkční kožní bariéru
- snižuje svalové napětí a kontrakce podkožního svalstva
- má relaxační účinky, čímž zabraňuje prohlubování vrásek

Vaši pokožku zahalí jemnou, přirozenou vůní a budete vypadat svěže, mladší a zářivější.

Kolekce exkluzivní přírodní kosmetiky, která navrací zralé pokožce zářivost, pevnost a pružnost. Krok za krokem kombinuje různé způsoby revitalizace a omlazení pokožky, obnovu v každé její vrstvě. Poskytuje ochrannou bariéru pleti, zlepšení tonu pleti a její vyplnění, stažení zánětů, které způsobují destrukci pokožky. Formuje kontury, napomáhá stáhnout uvolněnou a ochablou pokožku. Na základě účinných látek přípravky působí na zjemnění a vyrovnání pigmentace.

Aktivní látky:

ProRenew Complex CLR™ - fermentované probiotické kultury stimulují obnovu nových vrstev pokožky a rychlost epidermálního růstu. Výrazně se tak podílejí na procesu regenerace kůže, pomáhají udržovat a korigovat ochrannou bariéru na povrchu kůže.

Replexium™ peptide - je směsí dvou tetrapeptidů proti stárnutí. Zvyšuje dermální hustotu a poskytuje viditelnou redukci tří různých typů vrásek na čele, vráskách a na nasolabiálních rýhách.

Argireline® Amplified peptide - je řetězec šesti aminokyselin, který nejenže redukuje stávající vrásky, ale prokazatelně působí i proti jejich tvorbě. Stimuluje obličejové svaly a uvolňuje napětí obličeje, zmenšuje hloubku a vyhlazuje jemné linky a vrásky působící zvenčí.

Gatuline® In-Tense - působí jako přirozený lifting pro pevnější pokožku a výraznou redukci vrásek. Zvyšuje hustotu pokožky, díky čemuž pleť působí hladší a jemnější.

Sensolene® Light - působí jako hydratační faktor kůže s vynikajícími antioxidačními účinky. Vyživuje a zlepšuje strukturu a hustotu kůže a dodává zdravý lesk.

Hyauluronic acid - veľká molekula. Regeneruje, chrání pokožku před vnějšími vlivy, udržuje pokožku pevnou a pružnou, vyhlazuje starší vrásky, účinně blokuje volné radikály a nečistoty.

Phytosan™ - chrání pokožku před UV-indukovanými ztrátami energie a stimuluje regenerační funkce pokožky. Zvyšuje produkci kolagenu, zlepšuje pevnost pokožky a snižuje drsnost a hloubku vrásek.

Vitamin F forte - zabraňuje transepidermální ztrátě vody v pokožce..

Textura: lehký, rychle vstřebatelný krém se svěží strukturou. Zanechá pokožku nádherně jemnou a sametovou.

Vůně: odvozená od přirozených surovin. Neobsahuje parfém ani esenciální oleje. Voní jemně sladce po vanilce a neroli.

Náš tip: vyzkoušejte dát přípravek do chladničky. Ráno Vás překvapí svým chladivým a mimořádně příjemným efektem.

Použití: Aplikujte výrobek na vyčištěný obličej, krk a dekolt. Jemně vklepávejte, vmasírujte jemnými pohyby pro dokonalé uvolnění aktivních látek do pokožky. Nenatahujte pokožku, příliš ji nedrážděte, nechte krém přirozeně se vstřebat. Pro vyšší účinek použijte pod krém pleťové sérum řady Exclusive.

Obsah: 50 ml.

Exclusive - Intenzivní noční obnovující krém

V noci se naše pokožka regeneruje a omlazuje, produkuje více kolagenu a růstového hormonu, opravuje poškození vzniklá během dne. Noční krém výrazně a účinně podporuje tyto procesy.

Účinný ošetřující - zjemňující krém pro zralou pokožku zlepšuje regeneraci stresované pokožky, prokrvuje ji a vyhlazuje linie vrásek. Vyvážené složení zabraňuje uvolňování kontur, prohlubování vrásek, ztrátě hustoty pleti a jejímu vysušení a zcitlivění. Podporuje obnovení poškozené a unavené pleti, která je vyživená, odpočatá a viditelně pevnější.

Velmi výživný krém zanechává na pokožce pocit bohaté péče. Krém pomáhá k regeneraci a obnově pokožky během noci, když jsou sníženy tělesné funkce a pokožka není ovlivňována vnějšími faktory a to je zárukou vynikajících výsledků.

Zvyšuje shopnost renegerace svalů a uvolňuje jejich stažení, které má za následek vysušování fascií a snižování svalového objemu. Podporuje hydratační procesy v pokožce, působí uklidňující. Minimalizuje proces stárnutí ve všech vrstvách pokožky.Zjemňuje a zmenšuje póry, napomáhá ke hladké a sjednocené pokožce. Dodává zdravý tón a jas.

Vysoce efektivní složky ve vysoké koncentraci, které mají prokázanou efektivnost, uvolňují své účinky uvnitř pokožky pro skutečný a viditelný výsledek.

- pro unaveně vypadající pleť, napomáhá k jejímu oživení a rozjasnění
- snižuje výskyt mimických vrásek tím, že uvolňuje svaly obličeje a minimalizuje čas po expresi
- pomáhá snižovat změny související s věkem a menopaouzou
- zvyšuje pružnost, hladkost a zářivost.
- intenzivní aktivní látky spouštějí přirozený regenerační proces
- vytvářejí se nová kolagenová vlákna pevné a stabilnější struktury
- stimuluje krevní oběh a pokožka je schopna vstřebat aktivní látky
- vyrovnává nerovnoměrnou pigmentaci pokožky
- zvýšení mikrocirkulace pokožky
- pomáhá k lepšímu okysličení buněk
- zrychluje metabolismus kožních buněk, což přináší krásnější strukturu pokožky

Vaši pokožku zahalí jemnou, přirozenou vůní a budete vypadat svěže, mladší a zářivější.

Kolekce exkluzivní přírodní kosmetiky, která navrací zralé pokožce zářivost, pevnost a pružnost. Krok za krokem kombinuje různé způsoby revitalizace a omlazení pokožky, obnovu v každé její vrstvě. Poskytuje ochrannou bariéru pleti, zlepšení tonu pleti a její vyplnění, stažení zánětů, které způsobují destrukci pokožky. Formuje kontury, napomáhá stáhnout uvolněnou a ochablou pokožku. Na základě účinných látek přípravky působí na zjemnění a vyrovnání pigmentace.

Aktivní látky

Oat Silk - ovesné hedvábí má zázračnou schopnost doslova rozzářit pleť. Absorbuje přebytečný maz z pokožky. Obsahuje množství antioxidantů a beta glukan, které napomáhají obnovovat kožní buňky a produkci vlastního kolagenu v pleti. Avenantramidy – silné přírodní antioxidanty, které lze nalézt výlučně v ovesných zrnkách, dokáží přecitlivělou pokožku zklidnit a zmírnit zarudnutí.

Opuncia olej - suchý olej s nízkou molekulární hmotností snadno proniká do všech vrstev pokožky. Účinně a rychle regeneruje pokožku, zvláčňuje ji a brání jejímu stárnutí. Působí uklidňující, přispívá ke zmenšování pórů, pleť hydratuje. Za své vynikající účinky vděčí opunciový olej vysoké koncentraci přírodních antioxidantů a mastných kyselin.

Slivkový olej - bohatý na kyselinu olejovou, takže je výborný pro suchou, zralou a citlivou pleť. Obsahuje také kyselinu linoleovou, vitamin E, B a provitamin B5 a beta-sito sterol. Uzamyká vlhkost v pokožce a zabraňuje transepidermální ztrátě vody.

Biochemica® Lavender Butter - dokonalý zážitek z aromaterapie, který zaručeně uklidní tělo, uklidní mysl a uklidní duši. Fantastický hydratační prostředek, který dodává úžasný pocit na pokožce.

Matrigenics 14G - bbohatý na polysacharidy, bílkoviny a minerály. Pokožku hydratuje, uklidňuje, regeneruje a revitalizuje. Zabraňuje nadměrné pigmentaci, má rozjasňující účinky. Klinické studie potvrdily, že snižuje hloubku vrásek a zlepšuje celkový vzhled kůže. Zadržuje vlhkost po působení UV záření a urychluje hojící procesy.

NovoRetin™ - zlepšuje elasticitu pokožky, zvyšuje hustotu pokožky. Zvyšuje obsah přirozeně se vyskytující kyselinu retinovou v kůži, viditelně zjemňuje póry a pigmetnové skvrny. Snižuje tvorbu mazu, zmenšuje velikost pórů a jejich celkový vzhled. Podílí se na zvyšování vlhkosti pokožky a její lepší a rychlejší regeneraci.

Argireline® Amplified peptide - snižuje výskyt známek stárnutí. Zaměřuje se na oblasti obličeje náchylné k rozvoji dynamických, mimických vrásek, včetně okolí očí a oblasti čela. Zjemňuje svalovou kontrakci a zlepšuje svalovou relaxaci po výrazu. Peptid také minimalizuje proces stárnutí ve všech vrstvách pokožky.

SolaPure™ Glo - využívá výhod kurkuminu ke snížení důsledků působením UV záření, reguluje hyperpigmentaci a podporuje celkovou pohodu pokožky. Poskytuje pokožce mladistvý vzhled, jas a zdravou svěžest. Má protizánětlivé antioxidační a antimikrobiální vlastnosti.

Aurafirm P - fermentované probiotikum, zlepšuje zdraví pokožky a zrychluje přeměnu buněk. Urychluje zotavení a prosperitu mikrobiomu. Zlepšuje tloušťku a pevnost epidermu, snižuje drsnost pokožky. Obsahuje přírodní exfoliační AHA kyseliny, které podporují obnovu buněk a tím odhalují zářivou pokožku.

ß-karotén - pomáhá dosáhnout rovnoměrné a harmonické barvy pleti, poskytuje pokožce optimální dávku vitamínu A a další antioxidanty. Regeneruje pokožku po expozici na slunci.

Textura: nádherně jemný a přitom mimořádně bohatý krém. Dobře se roztírá a zanechá na pokožce pohlazující film, který vydrží po celou noc.

Vůně: vůně odvozená od přirozených surovin. Aromaterapeutický zážitek poskytne jemně marcipánová vůně švestkového oleje, kterou podtrhne lákavá vůně levandulového extraktu, která Vás přenese na rozkvetlá levandulová pole. Neobsahuje žádné parfémy ani esenciální oleje.

Barva: slabě žlutá-oranžová barva odvozená od ß-karotenu.

Náš tip: krém je velmi vhodný i pro dámy se suchou a citlivou pokožkou i v případě, že nepotřebují anti aging péči, ale potřebují pleť pořádně vyživit, hydratovat a obnovit.

Použití: Aplikujte výrobek na vyčištěný obličej, krk a dekolt. Jemně vklepávejte, vmasírujte jemnými pohyby pro dokonalé uvolnění aktivních látek do pokožky. Nenatahujte pokožku, příliš ji nedrážděte, nechte krém přirozeně se vstřebat. Pro vyšší účinek použijte pod krém pleťové sérum řady Exclusive.

Obsah: 50 ml

Exclusive - Liftingové pleťové sérum

Pro pevnou, sexy a šťastnou pleť!

Vysoce efektivní sérum pro zralou a unavenou pokožku. Navrátí její mladší a revitalizovaný vzhled.

Na základě patentované peptidové technologie sérum viditelně snižuje znaky stárnutí. Výzkumy prokazují, že peptidy jsou základními stavebními kameny kožních proteinů, jako je kolagen, elastin a keratin, a že tvoří základ pro pevnou, pružnou a hladkou pokožku. Když pokožce chybí tyto silné proteiny, výsledkem může být uvolněný, ochablý vzhled a ztráta textury a pružnosti. Formulace séra pomáhá obnovit pevnost pomocí jedinečné a výkonné směsi peptidů bohatých na aminoskupiny.

Peptidové pleťové sérum má jemnou a vláčnou konzistenci. Je vysoce koncentrované a je schopno proniknout hluboko do pokožky které během svého průniku dodává aktivní složky. Sérum se vyznačuje mimořádně účinnou texturou s nízkou molekulární hmotností jednotlivých složek, aby dokázalo proniknout přes lipidovou vrstvu pokožky a následně se vstřebat do jejích vrstev. Správná absorpce pleťového séra zajišťuje, aby se složky dostaly na místa, kde jsou schopny působit efektivně. Penetrace a koncentrace aktivních složek je klíčová pro dosažení výsledků, které se projeví na vzhledu a zdraví pokožky.

Na základě patentované peptidové technologie skutečně snižuje viditelné známky stárnutí pleti a to reaktivací kožních buněk a podporuje produkci kolagenu, kyseliny hyaluronové a fibronektinu v kožních buňkách.

Zlepšuje vzhled stárnoucí pleti, rozjasňuje pokožku, je vhodný pro eliminaci pigmentových a stařeckých skvrn. Pleti dodává objem, hydratuje a zabraňuje ztrátě vody.

Sérum působí na základní procesy stárnutí pleti, pomáhá pleti přizpůsobit se neustále měnícímu prostředí a pomáhá jí účinně se obnovovat. Sérum ovlivňuje rychlost a kvalitu epidermálního růstu čímž výrazně snižuje hloubku vrásek a zlepšuje strukturu pokožky, kontury obličeje jsou pevnější a přesnější.

V séru jsme promyšleně propojili až 10 aktivních látek, abychom tak vytvořili komplexní systém obnovování pokožky v každé její vrstvě a její ochranu. Pomáhá chránit pokožku před volnými radikály, poskytuje vyjímečnou hydrataci pokožky a regeneraci buněk.

Obsahuje vzácnou růžovou vodu, kterou jsme tentokrát obohatili extraktem z květů hořkého pomeranče.

Sérum působí nejen proti biologickému stárnutí pleti, ale také proti stárnutí pleti způsobeného vnějším prostředím jako jsou volné radikály, UV stárnutí pokožky, počítačové záření a umělé osvětlení.
Vaši pokožku zahalí jemnou, omamnou vůní a budete vypadat svěže, mladší a zářivější.

* Redukuje mimické vrásky mechanismem účinku podobným botulotoxinu
* Viditelně vymaže jemné linky – na hodiny za pár minut
* Zanechává pokožku hladkou a pružnou
* Zlepšuje elasticitu pokožky a redukuje vrásky
* Uvolňuje mimické vrásky kolem úst, nosu, očí a obočí* Hydratuje po celý den i noc
* Zlepšuje kožní bariéru
* Zklidňuje pokožku a snižuje zarudnutí
* Má protizánětlivé účinky

Aktiní látky

SNAP-8™ - peptidový roztok obsahuje oktapeptid proti vráskám, který redukuje mimické vrásky mechanismem účinku podobným botulotoxinu. Má vlastnosti vážící vodu, které pomáhají hydratovat a vyhlazovat pokožku. Snižuje hloubku vrásek na obličeji způsobených stažením svalů mimiky, zvláště v oblasti čela a kolem očí. Při lokální aplikaci tento úžasný peptid splňuje očekávání srovnatelně s injekcemi botulotoxinu. Bez požití jedů můžete dosáhnout srovnatelných výsledků s použitím produktů péče o zdravou pokožku.

Vitamin B3 - niacin - ochraňuje a zlepšuje zdraví pokožky. Napomáhá udržovat v pokožce vodu, zlepšuje stav citlivé pokožky (např. i růžovky) a zvyšuje její obrany schopnost.

Densorphin™ - stimuluje činnost β-endorfinu, tělu vlastní šťastné molekuly a DHEA. Tento prekurzor klesá během andropauzy a menopauzy. Klinické studie provedené na ženách a mužích ve věku nad 50 let ukázaly, že výrazně zvýšil hustotu a elasticitu jejich pokožky.

Vin-upLift - okamžitý viditelný lifting. V kontrolované klinické studii bylo prokázáno, že Vin-upLift okamžitě nadzvedne a napne pokožku s výrazným snížením hloubky vrásek již 30 minut po aplikaci. Vin-upLift nabízí lifting v momentě, kdy se dotkne vaší pokožky, čímž odhalí mladistvý a svěží vzhled. Okamžitá redukce vrásek (po 30 minutách)

OligoHyaferre - hydrolizovaná forma kyseliny hyaluronové ve velmi malé molekulární hmotnosti 5 kDA. Podporuje tvorbu nových krevních cév pro výživu pokožky, snižuje záněty, zlepšuje elasticitu pokožky a redukuje vrásky. Stimuluje endogenní (vlastní) produkci kyseliny hyaluronové.

Phytosan™ - působí proti biologickému a UV předčasnému stárnutí pokožky. Chrání pokožku před UV-indukovanými ztrátami energie a stimuluje regenerační funkce pokožky. Zvyšuje produkci kolagenu, zlepšuje pevnost pokožky a snižuje drsnost a hloubku vrásek.

REPLEXIUM™ peptide - zvyšuje dermální hustotu a poskytuje viditelnou redukci tří různých typů vrásek na čele, vráskách a na nasolabiálních rýhách. Tato synergická směs patentovaných peptidů a proteinů demonstruje rychlé účinky proti stárnutí pokožky. Tento komplex, který obsahuje purifikované sójové a rýžové peptidy spolu s biotechnologicky vyrobenými kvasinkovými proteiny.

Kyselina mliečna - vyhlazuje a omlazuje pokožku, podporuje obnovu buněk a zlepšuje pružnost pokožky. Pomáhá zesvětlit pigmentové skvrny a zlepšuje stav sluncem poškozené pleti.

Glycerín - tělu vlastní látka, která na sebe váže vodu. Má hlavně hydratační a obnovující vlastnosti, vytváří ochrannou bariéru před vysušením. Dodává pokožce jemnou hedvábnou a vláčnou vrstvu a zabraňuje ztrátě vlhkosti, pomáhá vytvářet ochrannou bariéru kůže.

Textura: extra lehké, hydrogelové sérum s pipetkovým aplikátorem.

Barva: průsvitné sérum s nádechem jemně krémové barvy

Vůně: vůně čistoty a přírody. Neobsahuje žádné parfémy ani esenciální oleje. Vůně se nese v tónech rozkvetlých květů z hořkého pomeranče.

Použití: Aplikujte přiměřené množství (postačí pár kapek) ráno a večer na vyčištěnou pleť, krk a dekolt.

Obsah: 30 ml

Alena
Star Star Star Star Star
16.04.2024

Prešla už nejaká doba, čo používam tento set a môžem povedať, že treba využiť najskôr možnosť vzorky a až potom sa rozhodnúť. Skvelá textúra, úžasný pocit na pleti, ale v zime mi po polhodine proste “nestačil”. Domasťovala som sa iným krémom inej značky. Myslím, v lete by mi vyhovoval. Neviem. V lete vzdy používam ľahšie krémy. Ale v zime mám pleť napnutú a máloktorý krém mi sadne. Dodržiavala som an čistenie, sérum, peelingové masky 2-3 týždenne… nepomohol ani krém, maslo do chladu od Dulcie. Nechala som si asi 1/3 na doužívanie v lete. Teraz je to pre mňa plytvanie. Mám 39 rokov a ťažké krémy mi tiež ešte nesedia. Verila som, že tu nájdem konečne ten svoj.

Natália
Star Star Star Star Star
17.11.2022

Dostala som možnosť skúsiť vynovenú sadu Exclusive s predstihom. Všetky produkty sú dokolane vyladené a oproti pôvodným produktom cítiť posun v účinnosti. Som príjemne prekvapená a nadmieru spokojná.

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Telefonní číslo:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*