PLUS - První pomoc hydratace Maximize

PLUS - První pomoc hydratace

Hydratační pleťový koncentrát pokožku intenzivně a cíleně hydratuje a chrání před ztrátou vody. Přípravek obsahuje AHA kyseliny, které jej transportují do hlubokých vrstev kůže, další aktivní složky se postarají o zásobu vlhkosti. Schopnost udržovat vodu ve vrstvách kůže ovlivňuje přirozené hydratační faktory. Zároveň zvyšuje odolnost kožní bariéry. 

Více informací

2 hodnocení

102069

  • Všechny typy pleti
  • Hydratační
  • S okamžitým efektem

408 Kč


DULCIA Natural PLUS – První pomoc v jedné kapce

Hydratační pleťový koncentrát pokožku intenzivně a cíleně hydratuje a chrání před ztrátou vody. Přípravek obsahuje AHA kyseliny, které jej transportují do hlubokých vrstev kůže, další aktivní složky se postarají o zásobu vlhkosti.

Schopnost udržovat vodu ve vrstvách kůže ovlivňuje přirozené hydratační faktory. Zároveň zvyšuje odolnost kožní bariéry. Pokožka tak uchovává svou pevnost, pružnost, vláčnost a zdravý vzhled.

PLUS Hydratace – chrání buněčné funkce, mitochondriální DNA a syntézu keratinu. Účinek koncentrátu je zaměřen na buňky, které jsou namáhané, mají pomalé funkce či zpomalený metabolismus. Pomáhá suché, ochablé a zralé pleti se ztrátou pružnosti a tloušťky. Posiluje kožní imunitu, stimuluje syntézu kolagenu a chrání před dehydratací.

Formulace je namíchaná tak, aby efektivně propojovala účinky aktivních složek, které jsou podpořeny AHA kyselinami v lamelovém gelu. Jejich vzájemným působením dochází k rychlejší penetraci účinných látek a k postupnému, cílenému pronikání AHA kyselin do pokožky. Lamelový gel zastavuje podráždění kůže a zánětlivé procesy. 

Součástí formulace jsou mikrobiální kultury pro zachování vyvážené kožní mikroflóry a energetická složka. Ta buňkám dodává rychlou energii a zintenzivňuje jejich činnost.

V koncentrátu se nachází 100 % organicky účinných látek. Proto se na pleť nanáší v malém množství – jeda kapka zabezpečí okamžitý efekt.

VHODNÝ PRO:

- všechny typy pleti jako hydratační kúra
- dehydrovanou, stárnoucí, ochablou, unavenou, poškozenou a namáhanou pleť

HLAVNÍ AKTIVNÍ SLOŽKY:

Koncentrát oligofurcellaran - aktivátor epidermální kyseliny hyaluronové a syntézy ceramidů. Oligofurcellar působí jako makromolekula na povrchu kůže, kde zachytává vodu. Při hydrataci a restrukturalizaci povrchu pokožky je rychlejší a třikrát účinnější než kyselina hyaluronová. Udržuje stupeň hydratace před škodlivými vlivy prostředí.

Ectoin® natural (Extremolyt) - velmi silná přírodní molekula sloužící k sebeobraně a přežití extremofilních mikroorganismů. Tato multifunkční aktivní složka chrání buňky před poškozením a záněty, čímž udržuje krásu a zdraví pokožky. Ectoin® natural opravuje a zlepšuje poškozenou, stárnoucí, stresovanou či podrážděnou kůži. Posiluje kožní bariéru a poskytuje dlouhodobou hydrataci. Poskytuje ochranu proti znečištění a UV záření. Podporuje zdravý mikrobiom pokožky.

Klinické studie uvádějí, že úroveň hydratace pokožky ošetřené Ectoinem se zvýšila až o 200%.  


Glycoin natural - 100% přírodní vysoce účinná multifunkční látka, která zastavuje stárnutí a posiluje buňky. Její molekuly poskytují ochranu vůči stresu. Glycoin ® natural vykazuje silný omlazovací efekt. Proto je určen pro zralou, stárnoucí, unavenou a namáhanou pleť. Poskytuje ochranu vůči stresu. Revitalizuje a stimuluje zpomalené nebo zhoršené funkce buněk, aby znovu aktivovaly svou sílu a pokožce navrátily mladistvý vzhled.

Už po jedné aplikaci zabezpečí celodenní hydrataci - pleť je vyhlazená a vypnutá. 

AHA kyseliny v lamelovém gelu – vodní gel složen z lamelárního biomateriálu, do kterého je absorbován synergický koktejl z kyseliny glykolové, mléčné a citronové, sloužící jako nitrokožní rezervoár AHA kyselin.

Lamelový gel je vyvinut tak, aby předcházel zánětům a spálení kůže. Jeho výrobní technologie umožňuje použití nízkých koncentrací AHA kyselin, aniž by se snižoval jejich exfoliační účinek. Po dvou týdnech aplikace dochází k úplné obnově vrchní vrstvy pokožky – pleť je měkká, hladká, rozjasněná, její barevný tón je stejnoměrný. Po čtyřech týdnech dochází k viditelné redukci černých teček, pigmentových skvrn a jizev po akné.  

DOPORUČUJEME V KOMBINACI S:

Hloubkový peeling s dvojitým účinkem
Enzymatický peeling se šetrným účinkem
- Hydratační maska - ECTOIN + KOENZYM Q10

Textura: Mimořádně lehká gelová struktura pro snadné roztírání a rychlé vstřebávání. Neobsahuje žádné esenciální oleje. Má průhlednou barvu a jemnou nevtíravou vůni, která vychází z použitých surovin.

Obsah: 20ml

Použití: Naneste na vyčištěnou pleť. Po vstřebání obličej ošetřete oblíbeným pleťovým sérem nebo krémem a vyhýbejte se přímému slunečnímu záření.

Pro zvýšení a udržení hydratace přípravek aplikujte 3x krát do týdne nebo ho používejte denně jako intenzivní hydratační kúru. Dávkování nastavte podle stavu a potřeb pleti.

DULCIA PLUS +

Série PLUS je určena pro zintenzivnění a urychlení účinku běžné kosmetické péče. Její účinek je srovnatelný s profesionálním ošetřením pleti. Aktivní rostlinné látky v produktech jsou zkoordinovány tak, aby ladily s přípravky Dulcia natural pro standardní péči. Série PLUS neobsahuje žádné nosiče, prázdné složky, parfémy, esenciální oleje ani konzervanty.

88.3%
složek je z bioprodukce
100% prírodný produkt zo Slovenska
Název
INCI
BIO
Růžová voda
Rosa Damascena Flower Water
BIO
Růžová voda
Rosa Damascena Flower Water
BIO
PRODUKT

Damašská růže se už od starověku využívala pro své terapeutické, nutriční a aromatické vlastnosti. Růžový hydrolát neboli voda či hydrosol vzniká při parní destilaci růžového oleje. Obsahuje více než sto aktivních sloučenin.

Vykazuje silné antiseptické a antibakteriální účinky. Pokožku čistí, stahuje póry, snižuje produkci kožního mazu, zabraňuje vzniku zánětů. Lze ji použít jako toner pro mastnou a aknózní pleť. Výborně zvlhčuje a okamžitě revitalizuje. Proto se s oblibou přidává do pleťových sér nebo hydratačních přípravků.

Hydrolát je bohatý na antioxidanty. Chrání buňky před oxidačním stresem. Pomáhá pokožce udržet mladistvý a zdravý vzhled. Obsahuje vitaminy a minerály, které hrají klíčovou roli při syntéze kolagenu a elastinu. Má zklidňující schopnosti. Ošetřuje podrážděnou, zarudnutou, zanícenou i ekzematickou pokožku. Jeho příjemná vůně uvolňuje mysl a zlepšuje náladu.  

Nachází se v produktech:
Actibiom
Water (and) Sea- water (and) Glycerin (and) Laminaria Digitata Extract (and) Chlorella Vul- garis Extract (and) Saccharide Isomerate
 
Actibiom
Water (and) Sea- water (and) Glycerin (and) Laminaria Digitata Extract (and) Chlorella Vul- garis Extract (and) Saccharide Isomerate

Je aktivní látka mořského původu určena k posílení a vyvážení kožní mikrobioty. Její obsah je různorodý, sestaven z kombinací účinných složek, jako jsou extrakt z mořských řas, extrakt ze zelených mikrořas, exopolysacharidy nebo mineralizovaná mořská voda, jejíž cílem je pokožce zajistit zdravou, biologicky rozmanitou a vyváženou výživu. Přípravek vyrovnává narušenou mikrobiotu, pH pokožky a její zabarvení. Navrací jí zdraví a krásu.

AHA kyseliny v lamelovém gelu
Aqua & Glycolic Acid & Lactic Acid & Sodium Magnesium Silicate & Citric Acid & Xanthan Gum
 
AHA kyseliny v lamelovém gelu
Aqua & Glycolic Acid & Lactic Acid & Sodium Magnesium Silicate & Citric Acid & Xanthan Gum

Vodní gel složen z lamelárního biomateriálu, do kterého je absorbován synergický koktejl z kyseliny glykolové, mléčné a citronové, sloužící jako nitrokožní rezervoár AHA kyselin.

Představuje nový nástroj v korneoterapii – vědě spojující kosmetiku s dermatologií. Její koncept je postaven na terapeutické péči o pleť aktivními látkami (také AHA kyselinami). Cílem korneoterapie je chránit, utišovat, regenerovat a revitalizovat zanedbanou, unavenou, stárnoucí, namáhanou či poškozenou pokožku přes stimulaci její nevyšší vrstvy (stratum corneum). Ta je složena z rohových buněk (korneocytů) a vysoce účinných bariérových vrstev s membránovou strukturou. V případě jejich narušení dochází k dehydrataci, zvýšené drsnosti či ke vzniku trhlin. Kůže ztrácí odolnost, je náchylná k pronikání škodlivin, podráždění a zánětům, což znamená, že stratum corneum ovlivňuje také stav jejích hlubokých vrstev.     

Lamelový gel je vyvinut tak, aby předcházel zánětům a spálení kůže. Jeho výrobní technologie umožňuje použití nízkých koncentrací AHA kyselin, aniž by se snižoval jejich exfoliační účinek. Po dvou týdnech aplikace dochází k úplné obnově vrchní vrstvy pokožky – pleť je měkká, hladká, rozjasněná, její barevný tón je stejnoměrný. Po čtyřech týdnech dochází k viditelné redukci černých teček, pigmentových skvrn a jizev po akné. 

 

Výhody:
- exfoliační efekt bez pálení a zánětu
- hydratace
- redukce černých teček, pigmentových skvrn a jizev po akné
- sjednocuje povrch i barvu pleti
- výrazné regenerační a revitalizační účinky 
- navrací pleti přirozený jas, hladkost, pevnost a mladistvý vzhled   

Glycerin
Glycerin
 
Glycerin
Glycerin

Patří mezi nejpoužívanější složky v kosmetice. Přirozeně se vyskytuje ve všech olejích a tucích. Glycerin, který používáme se vyrábí z kokosového oleje. Jeho hlavní funkce spočívá v hygroskopii-snadno pohlcuje a udržuje vlhkost-, a tím pomáhá ostatním surovinám v kosmetickém přípravku, aby se co nejrychleji vstřebaly do pokožky.

Glycerin účinně hydratuje a obnovuje, vytváří ochrannou bariéru před vysušením. Pokožku zjemňuje, zvláčňuje a pomáhá jí udržet vlastní hydrataci.

Koncentrát Oligofurcellaran
Aqua & phenetyl alcohol & Sodium Carrageenan & Maris Sal
 
Koncentrát Oligofurcellaran
Aqua & phenetyl alcohol & Sodium Carrageenan & Maris Sal

Aktivátor epidermální kyseliny hyaluronové a syntézy ceramidů. Vyrábí se depolymerizací sulfátovaného polysacharidu furcellaranu, pocházejícího z mořských červených řas furcellaria lumbricalis. Depolymerizace probíhá suchou, superktitickou extrakcí pomocí CO2. Do získaného extraktu oligofurcellaranu se přidává roztok mořské soli. Mořské živiny, zejména draslík, mu dodávají gelovou strukturu a hygroskopické vlastnosti srovnatelné s kyselinou hyaluronovou. Oligofurcellar působí jako makromolekula na povrchu kůže, kde zachytává vodu.

Výhody:
- hydratační stimulátor
- přirozená revitalizace pokožky
- 100% hydratační bariéra
- pokožku vyživuje, posiluje, vyhlazuje a omlazuje
- vyplňuje vrásky zevnitř


Při hydrataci a restrukturalizaci povrchu pokožky je rychlejší a třikrát účinnější než kyselina hyaluronová. Udržuje stupeň hydratace před škodlivými vlivy prostředí.

Probiotika
Cellulose Gum, Inulin, Xanthan Gum, Fructose, Glucose, Cellulose
 
Probiotika
Cellulose Gum, Inulin, Xanthan Gum, Fructose, Glucose, Cellulose

Vyvažují jemnou rovnováhu kožního mikrobiomu. Poskytují ochranu a zlepšují odolnost pokožky. Kromě obnovy mikrobiomu dodávají buňkám energii potřebnou na jejich metabolismus a funkce.

Ectoin
Ectoin
 
Ectoin
Ectoin

Je patentovaná ochranná látka, zabraňující poškození buněk a zánětům před různými stresovými faktory. Získává se fermentací extremofilních mikroorganismů v bioreaktoru. Tyto mikroorganismy obsahují molekuly s názvem extremolity, díky kterým jsou schopné přežít v extrémních podmínkách. Ectoin má multifunkční využití. Aplikuje se u alergie, kašle, nachlazení či nemocí dýchacích cest, ve formě kapek, pastilek, sprejů a roztoků. Také pomáhá léčit zánětlivá onemocnění kůže, jako jsou ekzém, psoriáza nebo dermatitida. Krémy s jeho obsahem podporují proces regenerace, ulevují od zarudnutí a svědění, pokožku vyhlazují a chrání ji před dalším poškozením.

V kosmetice funguje jako přírodní, vysoce účinný prostředek, který pleť chrání, revitalizuje a omlazuje. Je obsažen ve více než 200 kosmetických výrobků po celém světě, nabízející tyto benefity:

- ochrana pokožky před stresovými vlivy prostředí (změna teplot, dehydratace, sůl, záření)
- ochrana před stárnutím
- šetrná regenerace
- ochrana před UV zářením na buněčné úrovni
- redukce vrásek a linek
- obnova a posílení přirozené kožní bariéry
- podpora kožní imunity
- uklidnění podrážděné a zanícené pokožky
- zvýšení hydratace s dlouhodobým účinkem
- úleva od zarudnutí a dalších projevů podrážděné a stresované pokožky
- zlepšení pružnosti a struktury povrchu kůže
 

Ectoin byl objeven v roce 1985 v solném jezeře Vádí Natrun (egyptská poušť), kde německý vědec Erwin Galinski zkoumal mikroorganismy.

Glycoin natural
Glyceryl Glucoside, Aqua
 
Glycoin natural
Glyceryl Glucoside, Aqua

Je 100% přírodní vysoce účinná multifunkční látka, která zastavuje stárnutí a posiluje buňky. Získává se zejména z keře Myrothamnus flabellifolia, rostoucí v pouštích jižní Afriky. Tato rostlina „vzkříšení“ má jedinečnou a fascinující schopnost přežít po dlouhou dobu bez jediné kapky vody. Molekuly Glycoin ® natural jí poskytují ochranu vůči stresu. Během vysychání chrání její strukturu před poškozením. Když přijdou deště, působí jako posilovač energie, který aktivuje ozelenění rostliny.

Glycoin ® natural vykazuje silný omlazovací efekt. Proto je určen pro zralou, stárnoucí, unavenou a namáhanou pleť. Poskytuje ochranu vůči stresu, revitalizuje a stimuluje zpomalené nebo zhoršené funkce buněk, aby znovu aktivovaly svou sílu a pokožce navrátily mladistvý vzhled. Glycoin ® natural reaktivuje sílu mládí v souladu s přírodou.


Výhody:
- přirozený buněčný energizér
- posiluje obnovu buněk, revitalizuje funkce starých buněk
- reaktivuje aktivuje sílu mládí ve starých buňkách
- stimuluje růstové faktory, energetický metabolismus buněk pro produkci pro produkci kolagenu
- zvyšuje tloušťku, pevnost a pružnost pokožky
- aktivuje antioxidační sílu ve starých kožních buňkách
- celodenní hydratace po jedné aplikaci (až 8 hodin)
- pokožku zvedne, vyhladí a vypne
- utišuje sluncem spálenou a zarudlou pokožku
- podporuje rekonstrukci kožní tkáně

Nachází se v produktech:
Multifunkční antimikrobiální činidlo
Phenethyl alcohol, Caprylyl glycol
 
Multifunkční antimikrobiální činidlo
Phenethyl alcohol, Caprylyl glycol

Je přírodní multifunkční přísada pro samokonzervační kosmetiku. Je složena z vysoce čistých monoesterů kyseliny kaprylové a undecylenové, které eliminují bakterie, kvasinky a plísně. Formulace pokožku vyživuje, změkčuje a zvláčňuje.

Naše přírodní zázraky chráníme obaly, které vybíráme velmi pečlivě. Jsou navrženy tak, aby udržely kvalitu všech ingrediencí a uchovaly je v bezpečí před poškozením zvenčí. Při výrobním procesu hlídáme vlastnosti všech složek, které zahříváme na velmi nízkých teplotách. Jsme přísní také při dávkování. Obaly plníme pouze studeným obsahem.

obal sklo

SKLENĚNÝ OBAL
Nejlepší je, když pro tento obal najdete ve své domácnosti další využití. Pokud se ho rozhodnete recyklovat, dózu vypláchněte a odneste do sběrné nádoby zelené barvy určené pro sklo.

Sklo má příznivý vliv na životní prostředí. Je přírodním, stoprocentně recyklovatelným materiálem, který si zachovává svou kvalitu. Recyklace chrání přírodu a šetří finance. Prostřednictvím sběrných kontejnerů a zařízení pro úpravu použitého skla se skleněné obaly dostanou do skláren, které je zpracují na střepy sloužící k výrobě nového obalového skla. Obaly jsou plně recyklovatelné neboli znovu použitelné.


Sklo je nepropustné, neabsorbující a odolné. Udržuje účinnost všech látek v žádoucím stavu, chemicky nereaguje s obsahem ani s cizorodými látkami. Přes sklo nepronikne ani kyslík, což je pro uchování kvality výrobku nezbytné. Nezapomínejte však, že plastový obal s pumpičkou je v některých případech lepší ochranou před kyslíkem než skleněná nádoba s otevřeným hrdlem, umožňujícím průnik vzduchu a nečistot při každém použití. Pro produkty obsahující vodní složku, která je náchylnější k rozmnožování bakterií, jsme zvolili plastový „airless“ obal s dvojitým dnem. Toto balení je bezpečné, komfortní a ekologické.

obal papier

Vnější papírový obal - 100% recyklovaný papír
Naše produkty balíme do plně recyklovatelného papíru.Poskytuje ochranu a produkt esteticky doplňuje. Můžete ho využít pro domácí tvořivou činnost, třeba vystřihnout hezkou krajku nebo ji vymalovat. Nepotřebný obal zahoďte do sběrné nádoby určené pro papír.

Chcete se o naší bezodpadové ekologické filozofii dozvědět více?
Budeme rádi, když navštívíte naši stránku naše odpověď přírodě.

Obaly, které používáme jsou plně recyklovatelné a znovu použitelné. Připojte se k nám a pomáhejte přírodě. Recyklujte!


IVA G.
28.12.2020

Hydratácia (krásná vůně růže) - bomba :-) tohle je další úžasný výrobek. Používám na noc pod krém a ráno je pleť vyživená a odpočatá, jako by spala dvojnásobný počet hodin nebo za sebou měla relax u kosmetičky. Opravdu perfektní výrobek! Moc chválím. Krásná vůně růže, akorát tekutá konzistence, která v první chvilku maliličko lepí, ale rychle se vpije do pokožky a pak je všechno perfektní. Toto je prostě bomba!

Michaela
01.12.2020

Okrem Plus proti akné som vyskúšala aj túto hydratačnú. Po nanesení je pleť hladká, upokojená, ráno po zobudení viditeľne krajšia a ozdravená. Podľa mojej skúsenosti stačí naozaj použiť párkrát do týždňa, prestriedavat s esenciou (plus píling a maska) a to je pre mňa zárukou tej najlepšej starostlivosti, aká existuje. Ďakujem za tieto úžasné doplnky do mojej Dulcia rutiny, milujem ich ❤️

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*
Pavla
31.03.2021

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, výrobek PLUS PRVNÍ POMOC HYDRATACE se dá použít pod jakýkoliv krém od značky Dulcia? Děkuji za odpověď.

Krásny dobrý deň,

áno, odporúčame ho naniesť večer na vyčistenú pleť (odporúčame naše trojkrokové čistenie pleti). Po vstrebaní nanesiete Vaše obľúbené sérum a na to krémik :-)
Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, sme tu pre Vás.
S pozdravom

Daniela 

DULCIA natural

Daniela
12.01.2021

Dobrý večer, Ak porovnáme hydratačné sérum a PLUS-hydratácia aký je rozdiel ? Samozrejme v zložení, ale čo sa týka účinku na pleť. Je to tak, že buď-alebo? A ešte sa chcem spýtať či súčasné použitie ostatných prípravkov /séra, krémy/ neznižuje účinnosť prípravkov PLUS. Ďakujem za odpoveď aj za úžasné slovenské výrobky, ktoré pre nás s láskou pripravujete.

Krásny deň prajem milá Danielka,

ďakujeme krásne za túto podstatnú otázočku. Rozdiel v účinkoch medzi llíniou PLUS - konkrétne toho na hydratáciu a hydratačného séra je taký, že línia plus obsahuje AHA kyseliny, ktoré pôsobia zároveň ako jemný exfoliant, rozpúšťajú zrohovatenú vrstvičku na povrchu pokožky. Tým sa účinné látky lepšie dostávajú do pokožky, ale pôsobia aj na povrchu tak, že pokožku rozjasnia, zmenšia veľkosť pórov a pôsobia aj antibakteriálne a jemne dezinfekčne. Toto všetko zabezpečuje dlhodobé krásne prejavy pokožky a rýchly metabolizmus. Práve kvôoli obsahu AHA kyselín neodporúčame tieto prípravky na každodenné použitie dlhodobo...aby si pokožka stihla dotvoriť ochranné vrstvičky a aby sme u niektorých typov pleti, najma tých citlivých nesposôsobili oslavenie. Môžete ho používať napr. 2-3x do týždňa alebo potom ako intenzívnu kúru na každý deň do minutia fľaštičky..v tom prípadne ale po jeho vstrebaní použite aj pleťový krémik, aby pleti nechýbala výživa. Pretože tieto prípravky výživu pleti a nezabpezpečia...zabezpečia rýchle riešenie kozemtického problému ale výživu a vrchnú ochranu vam pomôžu dodať pleťové séra a krémiky. Takže skutočne je jeho názvov prízančný a to PLUS znamená, že prípravok nenahrdádza séra a krémiiky ale doplňa a zlepšuje ich celkový účinok a dlhodobo krásny vzhľad pleti.

PLUS hydratácia obsahuje zložky, ktoré dopĺňajú a hydratujú pleť veľmi intenzívne a náhderne sa dopĺňa s našimi pleťovými sérami. Ja práve teraz vo vykurovacom období kombinujem PLUS hydratácia (2x do týždňa večer) s kolagénovým sérom, ktoré si nanášam každučké ráno a večer pod krémik vtedy keď nedávam PLUSku. A mám nádhernú pokožku...a to v mojom prípade je naozaj úspech :-) Všimla som si, že sa mi zmenšil výskyt akné, čierne bodky a pokožka sa mi omnoho krajšie a ľahšie čistí...mám ju takú mäkkú. Ale používam aj hĺbkový píling a omladzujúcu masku...aby som bola naozaj presná :-)

Veľmi som rada za túto otázočku a verím, že som pomohla rozlúsknuť záhadu a ak by ste mali doplňujúce otázočky, sme tu s láskou pre Vás,

Krásny a radostný deň prajem,

Lucka

Miriama
12.11.2020

Ako sa aplikuje? Moze sa dat na noc a nan este krem pred spanim? Dakujem

Krásny dobrý deň, áno, po zaschnutí môžete naniesť svoje obľúbené sérum a na to krémik na tvár :-) ďakujeme pekne za otázku a ešte prajeme krásny deň :-)

Dana
12.11.2020

Dobrý den, Prosím, kolik % glycerinu je v séru? Jinak séra vypadají moc dobře, zaujaly mě. :-)

Dobrý deň, 

v produkte sa nachádza 0,9% glycerínu a slúži na podporu mikrobiálnej účinnosti. Je použitý ako látka, v ktorej sa disperzuje zložka, ktorá zabráni mikrobiálnemu poškodeniu. A nakoniec má i zvlhčujúci účinok. 

Ďakujeme za otázku a milé slová :-)
Prajeme krásny deň <3

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*

Typ pleti

Všechny typy pleti

Výrobek pěkně sedí všem typům pleti. Nezpůsobuje nadměrné maštění ani nevysušuje pokožku. Je jemný a něžný i k vysoce senzitivní pokožce.

Vlastnosti

Hydratační

Napomáhá vázat v pleti vodu, aby působila svěže, odpočatě a mladistvě. Dostatečnou a pravidelnou hydratací je možné předcházet vzniku vrásek a projevům povadlé pleti. Je důležité hydratovat nejen suchou, ale i mastnou pokožku, třeba ovšem volit lehčí typy krémů a sér.

S okamžitým efektem

Rozdíl spatříte už v prvních hodinách od nanesení krému. Při pravidelném používání bude pozitivní odpověď pokožky ještě rychlejší.


Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o cookies.
ZAVŘÍT