Minerální voda MISS+

Mineral water

Slovenská minerální voda Miss+ zpod štítů Vysokých Tater je jedinečná svým složením, má to nejoptimálnější složení jednotlivých minerálů.

Když příroda stvořila minerální vodu Miss+, myslela na Tebe a stvořila ji přesně podle toho, co budeš ve svém životě potřebovat. Dala jsi záležet na každé oblasti tvé osobnosti, od krásy až po zdraví.

Příroda speciálně upravila také minerály, které voda obsahuje. Miss+ je jedinečná svým složením, ale především tím, že je součástí těch nejdůležitějších momentů, které prožíváš.

Je pro nás nesmírně důležité, aby minerální voda, kterou dnes plníme do lahví, byla jedinečná a přirozená. Nemusí si na nic hrát, nejlépe chutná, když je sama sebou. Stojí na pevných základech, a to díky zvýšenému obsahu křemíku, vápníku a magnesia. Její touhou je obohatit každého, koho potká a kdo ji chytí do rukou.

Přesto nechce stát, ale být v neustálém pohybu. Kráčet a postupovat.

Ví, že je důležité správně si vybírat. Zná svou hodnotu a ví, proč se chce starat sama o sebe. Uvnitř skrývá léčivé účinky, blahodárně působí a vytváří jemnou pleť, pevnější nehty a pružnější vlasy.

Je vzácná a krásná taková, jaká je. Touží, aby ji někdo objevil. Minerální voda Miss+ byla stvořena pro Tebe! Abys spolu s tebou vychutnala jedinečného okamžiky dne. Tady a teď.

Nachází se v produktech: