Minerální pleťová mlha - hydratační Maximize

Minerální pleťová mlha - hydratační

MalaKite™
HyActive™

Detailně promyšlené synergické působení složek se zaměřuje na různé problematické projevy pokožky. Vytváří multifunkční výrobek s ochranným komplexem a vysokou schopností hydratace pokožky. Pokožku uklidní, vytváří zdravou mikroflóru a tím i její vyšší obranyschopnost. Pokožku ochraňuje před modrým světlem, před znečištěním prostředí, omezuje působení volných radikálů. 

Více informací

Star Star Star Star Star
2 hodnocení
Reference: 102092
  • Všechny typy pleti
  • Suchá a citlivá pleť
  • Hydratační
  • Ochranný
Další
- +

400 Kč

Skladom - expresné doručenie

Základ tvoří slovenská minerální voda Miss+ zpod štítů Vysokých Tater, která má nejoptimálnější poměr jednotlivých minerálů a hydrolát z divoce rostoucí kopřivy.
Má blahodárné účinky pro každou pleť i vlasy. Ochranný minerální komplex pokožku posiluje a chrání. Podporuje růst nových buněk a obnovuje kožní tkáně. Silný lapač volných radikálů, posiluje buněčnou obranu a nabízí ochranu před stárnutím a má detoxikační účinky. Zvlhčuje a uklidňuje podráždění pokožky. Chrání pokožku a vlasy před environmentálním stresem.

Detailně promyšlené synergické působení složek se zaměřuje na různé problematické projevy pokožky. Vytváří multifunkční výrobek s ochranným komplexem a vysokou schopností hydratace pokožky. Pokožku uklidní, vytváří zdravou mikroflóru a tím i její vyšší obranyschopnost. Pokožku ochraňuje před modrým světlem, před znečištěním prostředí, omezuje působení volných radikálů. Dodává buňkám energii a pomáhá zjemnit důsledky životosprávy.

Aktivní látky

Mala'kîte™ - ochranný minerální komplex, který posiluje buněčnou obranu pro anti-aging a detoxikační účinek.
Oxidační stres znamená nárůst volných radikálů, které způsobují nevratné poškození buněk. Každá buňka má svůj vlastní enzymatický systém, jehož úkolem je eliminovat volné radikály. Tento tekutý výtažek z kamene pomáhá chránit pokožku a vlasy před agresivními vlivy prostředí. Má silné antioxidační vlastnosti.

HyActive™ - velmi nízká molekulární hmotnost kyseliny hyaluronové 10 – 150 kDa.
Stimuluje mezibuněčnou komunikaci reguluje zánětlivé procesy v kůži. Penetruje hluboké vrstvy pokožky a proto jsou její biologické účinky v pleti vyšší. Vytváří ve tkáních prostor pro transport látek potřebných pro přirozenou regeneraci buněk. Zvyšuje regenerační schopnost kůže. Zlepšuje výživu nejsvrchnějších vrstev pokožky ze spodních vrstev pokožky.

Hyaluronic Acid - standardní a velká molekulová hmotnost kyseliny hyaluronové MW = 1.3 - 2.3 MDa. Stabilizuje bariérovou funkci stratum corneum. Filmotvorný efekt je založen na hydrofilních vlastnostech HA. Zlepšuje hydrataci pokožky, obnovuje funkci kožní bariéry. Zůstává ve vyšších vrstvách pokožky, kde působí hlavně jako hydratační agent a zajišťuje ochranné účinky.

Výtažek z Bio kopřivy - bylinková voda plná bioaktivních látek. Pokožku hydratuje, stahuje póry a osvěžuje pleť, reguluje tvorbu mazu.
Má antiseptické vlastnosti. Zmírňuje vypadávání vlasů, podporuje jejich růst. Je skvělým pomocníkem proti lupům a nadměrné mastnotě pokožky hlavy.

Vitamin B3 – niacin pomáhá rozjasnit pleť a působí proti vzniku akné. Pomáhá snížit hyperpigmentaci, sjednocuje přirozený barevný tón pleti. Podporuje tvorbu a vyváženost přirozené ochranné funkce pokožky, má hydratační účinky a zmenšuje rozšířené póry.

Magnesium - celkově zlepšuje kvalitu pleti, snižuje riziko zánětlivých procesů v pokožce a pleť zklidňuje a zjemňuje. Zlepšuje kondici naší pleti a také se snižuje tvorbu vrásek. Magnézium má nejlepší vstřebávání právě přes kůži. Jakmile látka přechází přes vnější vrstvy kůže, přechází do lymfatických a místních cévních systémů a brzy do krevního oběhu.

Alantoin – je zvlhčovač, který pomáhá odstraňovat podráždění pokožky. Pomáhá hydratovat a zjemňovat pokožku a podporuje růst nových kožních buněk.

Použití: Jemnou pleťovou mlhu můžete použít jako tonikum pleti. Pro osvěžení pokožky použijte kdykoli během dne nastříkáním na pleť. Jemnou mlhu můžete použít také k osvěžení a posílení vlasové pokožky a kořínků.

Vůně: jemná, čistá neparfémovaná voda, jejíž vůně je odvozena od použitých ingrediencí. Nejvíce pocítíte vůni kopřivy.

Textura: lehká tekutá textura v láhvi s extra jemným rozprašovačem.

Náš tip: Úžasný výrobek pro aktivní lidi, dezinfikujte svou pokožku po sportu nebo při námaze kdy se Vaše pleť a pokožka hlavy potí.

Obsah: 100 ml

Přírodní kosmetika ze Slovenska
Název
INCI
BIO
Minerální voda MISS+
Mineral water
 
Minerální voda MISS+
Mineral water

Slovenská minerální voda Miss+ zpod štítů Vysokých Tater je jedinečná svým složením, má to nejoptimálnější složení jednotlivých minerálů.

Když příroda stvořila minerální vodu Miss+, myslela na Tebe a stvořila ji přesně podle toho, co budeš ve svém životě potřebovat. Dala jsi záležet na každé oblasti tvé osobnosti, od krásy až po zdraví.

Příroda speciálně upravila také minerály, které voda obsahuje. Miss+ je jedinečná svým složením, ale především tím, že je součástí těch nejdůležitějších momentů, které prožíváš.

Je pro nás nesmírně důležité, aby minerální voda, kterou dnes plníme do lahví, byla jedinečná a přirozená. Nemusí si na nic hrát, nejlépe chutná, když je sama sebou. Stojí na pevných základech, a to díky zvýšenému obsahu křemíku, vápníku a magnesia. Její touhou je obohatit každého, koho potká a kdo ji chytí do rukou.

Přesto nechce stát, ale být v neustálém pohybu. Kráčet a postupovat.

Ví, že je důležité správně si vybírat. Zná svou hodnotu a ví, proč se chce starat sama o sebe. Uvnitř skrývá léčivé účinky, blahodárně působí a vytváří jemnou pleť, pevnější nehty a pružnější vlasy.

Je vzácná a krásná taková, jaká je. Touží, aby ji někdo objevil. Minerální voda Miss+ byla stvořena pro Tebe! Abys spolu s tebou vychutnala jedinečného okamžiky dne. Tady a teď.

Niacin
Niacin
 
Niacin
Niacin

Je formou vitaminu B3. Při jeho nedostatku dochází k onemocnění kůže, ledvin a mozku. Pomáhá vytvářet kreatin, který udržuje pokožku pevnou a zdravou. Podporuje správné funkce lipidové bariéry, čímž zabraňuje ztrátě vlhkosti. Má protizánětlivé účinky. Zmírňuje zarudnutí, ekzémy, akné a další zánětlivé stavy kůže. Stahuje póry, reguluje tvorbu kožního mazu. Pokožku udržuje vláčnou a hladkou. Stimuluje zdravý růst kožních buněk a chrání je před UV zářením. Léčí hyperpigmentaci a zesvětluje tmavé skvrny. Vyhlazuje jemné linky a vrásky. Chrání před oxidačním stresem. Vylepšuje strukturu pokožky. Je užitečný i při těžkých formách akné. 

BIO Výtažek z Bio kopřivy
Urtica Dioica Extract
 
BIO Výtažek z Bio kopřivy
Urtica Dioica Extract

Výtažek z Bio kopřivy - bylinková voda plná bioaktivních látek. Pokožku hydratuje, stahuje póry a osvěžuje pleť, reguluje tvorbu mazu.

Má antiseptické vlastnosti. Zmírňuje vypadávání vlasů, podporuje jejich růst. Je skvělým pomocníkem proti lupům a nadměrné mastnotě pokožky hlavy.

Nachází se v produktech:
Mala’Kîte™
Water (and) Malachite Extract
 
Mala’Kîte™
Water (and) Malachite Extract

Mala’kîte™  - ochranný minerálny komplex, ktorý posilňuje bunkovú obranu pre anti-aging a detoxikačný účinok.
Oxidačný stres znamená nárast voľných radikálov, ktoré spôsobujú nezvratné poškodenie buniek. Každá bunka má svoj vlastný enzymatický systém, ktorého úlohou je eliminovať voľné radikály. Tento tekutý výťažok z kameňa pomáha chrániť pokožku a vlasy pred agresívnymi vplyvmi prostredia. Má silné antioxidačné vlastnosti.


Pôsobenie na fibroblasty:
zvyšuje množstvo produkovaného kolagénu a elastínu

Posilňovač bunkovej obrany:
Oxidačný stres znamená nárast voľných radikálov, ktoré spôsobujú nezvratné poškodenie buniek. Každá bunka má svoj vlastný enzymatický bazén, ktorého úlohou je eliminovať voľné radikály.

Antioxidačná ochrana
V bunkách oxidačný stres generuje uvoľňovanie superoxidových aniónov, jedného z najreaktívnejších foriem kyslíka. Antioxidačná sila

Mala’Kîte™  sa hodnotí in vitro štúdiom aktivity zhášania superoxidových aniónov.

Pôsobenie na keratinocyty:
podieľa sa na syntéze keratínu

Prírodné farbivo:
Mala’Kîte™ prináša do formulácií veľkolepú farbu modrej lagúny.

Mala’Kîte™  je komplex medi extrahovaný z krásneho malachitového kameňa. Silný lapač voľných radikálov, posilňuje bunkovú obranu a ponúka ochranu a detoxikačné výhody.
Mala’KîteTM je dôkazom toho, že rastliny nie sú jediným zdrojom prírodných aktívnych látok.

Cielenú technológiu na extrakciu aktívnej frakcie z minerálnych zdrojov a jej biologickú dostupnosť pre pokožku.

Magnézium
Magnesium Sulfate
 
Magnézium
Magnesium Sulfate

Magnéziová sůl neboli síran hořečnatý, hořká či epsomská sůl je anorganická sloučenina. Tvoří ji hořčík, kyslík a síra. Byla objevena v roce 1806 v hořkém slaném pramenu ve městě Epsom v anglickém hrabství Surrey, odkud se původně získávala. Má podobný vzhled jako stolní sůl. Vyznačuje se však výraznou hořkostí, pro kterou je nepoživatelná.

Poskytuje řadu zdravotních výhod. V tradiční medicíně se využívá jako přirozený zdroj hořčíku a projímadlo. Ve formě koupelové soli potlačuje křeče, chronické i akutní bolesti svalů a pohybového aparátu, snižuje otoky, ulevuje od příznaků artritidy. Dostatek hořčíku pomáhá zlepšovat kvalitu spánku a odbourávat stres.  

V kosmetice se přidává do přípravků určených pro tělo i vlasy. Funguje jako přírodní exfoliant. Šetrně masíruje pokožku, kterou prokrvuje a zároveň odstraňuje odumřelé buňky. Jako vlasový kondicionér zvyšuje objem vlasů. Protizánětlivé vlastnosti síranu hořečnatého pomáhají léčit akné a urychlovat proces hojení.   

HyActive ™ veľmi nízka molekulární hmotnost
Sodium Hyaluronate
 
HyActive ™ veľmi nízka molekulární hmotnost
Sodium Hyaluronate

HyActive ™ - veľmi nízka molekulárna hmotnosť kyseliny hyalurónovej 10 - 150 kDa.

Kyselina hyaluronová neboli hyaluronan je čirá, mazlavá látka, přirozeně produkovaná našim tělem. Nachází se především v kůži, pojivových tkáních a oku. Její hlavní funkcí je hydratace tkání. Je také hlavní složkou zajišťující promazání a ochranu kloubů. Produkce i kvalita kyseliny hyaluronové se věkem snižuje, čímž klesá její účinnost a efektivita-dochází k zvýšené námaze kloubů, chrupavek a svalů, kůže se ztenčuje, ztrácí objem, pružnost, není dostatečně hydratovaná a tvoří se na ní vrásky. Je proto nezbytné dbát na její pravidelný příjem.

Extrémní hydrofilnost kyseliny hyaluronové-kumuluje a váže objem vody, který je až tisíckrát větší než její hmotnost-, zabezpečuje vnitřní hydrataci a udržuje mladistvý vzhled kůže. Díky vysoké molekulové hmotnosti a viskoelastickým vlastnostem se snadno absorbuje a její účinky jsou okamžité.  

Hyaluronan má řadu benefitů. Pleť je hned po jeho aplikaci viditelně vyživená, vypnutá, zjemněná, s nižší koncentrací vrásek. Při pravidelném užívání stimuluje biologickou aktivitu uvnitř kůže-vyrovnává povadlou mezibuněčnou hmotu, a tím postupně vyplňuje vrásky, podporuje tvorbu kolagenu, kožních buněk a mezibuněčných struktur, zlepšuje antioxidační vlastnosti, které chrání pleť před negativními vlivy prostředí a UV zářením. Pomáhá také vytvářet nové tkáně, zabraňuje vzniku jizev a urychluje hojení ran.  

Kyselina hyaluronová je doporučovanou omlazující ingrediencí a nejlepším prostředkem na zlepšení hydratace. Neucpává póry, je vhodná pro všechny typy pleti, zvlášť zralou, suchou a náchylnou k tvorbě akné.

Kosmetické produkty s obsahem kyseliny hyaluronové dodávají pokožce látku, která je pro ni vlastní a věkem jí chybí. Správný výběr a používání kosmetiky je přirozený způsob, jak zlepšit její celkové zdraví a oddálit proces stárnutí pleti.

DULCIA natural používá kyselinu hyaluronovou v té nejvyšší celosvětové kvalitě, vyrobenu nejlepším světovým výrobcem. Do krémů ji vždy přidáváme v maximálně možném množství doporučeném výrobcem. 

Biologické vlastnosti kyseliny hyaluronové se liší v závislosti na její molekulové hmotnosti-čím je hmotnost nižší, tím hlouběji proniká do pokožky. Při výrobě účinné kosmetiky je proto optimální kombinace molekulových hmotností, které garantují jak hydrataci, tak efekt proti vráskám.


Dulcia natural používá kyselinu hyaluronovou, certifikovanou označením 
Ecocert a COSMOS-nejprestižnější světové certifikace pro přírodní a organickou kosmetiku.

                                                                                             

Kyselina hyaluronová
Hyaluronic Acid
 
Kyselina hyaluronová
Hyaluronic Acid

Kyselina hyaluronová je velký řetězec molekul cukru. Má formu bezbarvé sladké tekutiny, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle, zejména v kůži. Dokáže zadržet až tisíckrát vyšší množství vody, než sama váží, čímž reguluje úroveň hydratace. Na rozdíl od hyaluronátu sodného má vyšší molekulovou hmotnost. Proto nemůže proniknout do hlubších vrstev pokožky a usazuje se na jejím povrchu. Přirozená produkce kyseliny hyaluronové, stejně jako kolagenu a elastinu se s rostoucím věkem snižuje.

Při lokálním použití působí jako silný zvlhčující prostředek. Pokožku okamžitě zvláčňuje a zjemňuje. Navrací ji pevnost, přirozený jas a vitalitu. Vyhlazuje jemné linie a vrásky, omlazuje vzhled.
       

Dulcia natural používá vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou, která je opatřena nejprestižnějšími certifikáty pro přírodní a organickou kosmetiku ECOCERT a COSMOS. 

                                                                                            

Allantoin
Allantoin
 
Allantoin
Allantoin

Je zvlhčovač, který zklidňuje podrážděnou kůži. Má hydratační a zjemňující účinky. Podporuje růst nových buněk. Má ochrannou funkci a dokáže redukovat póry a černé tečky.  

Organická konzervační sloučenina
Dehydroacetic acid, Benzoic acid, Sorbic acid, Benzyl alcohol
 
Organická konzervační sloučenina
Dehydroacetic acid, Benzoic acid, Sorbic acid, Benzyl alcohol

Organické konzervanty jsou přírodní chemické látky s antimikrobiálním působením. Zabezpečují účinnou a šetrnou ochranu přípravků před bakteriemi, plísněmi a kvasinkami, zabraňují jejich kontaminaci po otevření, udržují integritu kosmetických formulací a chrání spotřebitele před potenciálními kožními problémy.

DULCIA natural své výrobky konzervuje ekologickým systémem dle certifikací Ecocert a COSMOS. Ochrana produktů je zabezpečena směsí organických sloučenin, jako jsou kyselina dehydrooctová, kyselina benzoová, kyselina sorbová a benzylalkohol. Tento ekologicky certifikovaný konzervační mix neobsahuje žádné parabeny ani další syntetické látky. Je vyvinut tak, aby poskytoval dostatečně širokou škálu ochrany produktů a lidí s využitím optimalizovaných, inovativních synergických směsí. A zároveň splňoval kritéria environmentální zodpovědnosti a trvalé udržitelnosti.  

Všechny komponenty jsou součásti seznamu schválených konzervantů, určených pro výrobu přírodní a organické kosmetiky ověřené těmi nejprestižnějšími certifikacemi.   

                                                                                             

Nachází se v produktech:
Martina
Star Star Star Star Star
07.08.2023

Fantastická, úžasná pleťová hmla. Zjemňuje póry, hydratuje. Už aj tento produkt od vás zaraďujem do dennej starostlivosti o moju pleť. Veľmi vám fandím a teším sa na každý objednaný produkt od vás.

Milá Martinka,

krásne ďakujeme za Vaše milé slovíčka a vážime si čas, ktorý ste si vyhradili na ich napísanie. tešíme sa, že naša práca prináša radosť a úžitok. Táto hmla patrí tiež medzi naších obľúbencov, sme radi, že to cítia aj naše zákazníčky :-)
Ak by ste mali akékoľvek otázky sme tu pre Vás a prajem ešte pekný dník
S pozdravom
Daniela DULCIA natural

Daniela
Star Star Star Star Star
20.03.2023

Môj najobľúbenejší produkt z celej ponuky. Milujem to osvieženie ráno alebo kedykoľvek počas dňa, kedy už "nevládzem". Dodáva mi aj veľkú časť dennej dávky horčíka, na ktorý často zabúdam - pri pravidelnom pohybe ho veľmi treba. A tá vôňa, no úplna závislosť, TOP produkt :-)

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*
Veronika
01.12.2022

Dobry den, chcem sa spytat, ci je vhodne hmlu pouzivat pocas dna aj ked som nalicena. Dakujem.

Krásny dobrý deň,

áno, je možné ju použiť aj počas dňa na osvieženie pleti prípadne aj do vlasov :-)
ďakujeme za Vašu otázku, ak by ste mali akékoľvek ďalšie sme tu pre Vás a ešte pekný dník. 
S pozdravom

Daniela DULCIA natural

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*

Typ pleti

Všechny typy pleti

Výrobek pěkně sedí všem typům pleti. Nezpůsobuje nadměrné maštění ani nevysušuje pokožku. Je jemný a něžný i k vysoce senzitivní pokožce.

Suchá a citlivá pleť

Pro suchou pleť je typické menší množství lipidů, jejichž funkcí je zadržování vlhkosti a vytváření ochranné bariéry vůči vnějším vlivům. Pokožka působí bledě a napjatě, vrásky jsou mnohem viditelnější. Řešením je aktivní doplňování aminokyselin, které napomáhají vázat v pokožce vlhkost a dodávání kůži přirozených lipidů, např. ceramidů, k vytvoření ochranného filmu pro citlivější suchou pleť.

Vlastnosti

Hydratační

Napomáhá vázat v pleti vodu, aby působila svěže, odpočatě a mladistvě. Dostatečnou a pravidelnou hydratací je možné předcházet vzniku vrásek a projevům povadlé pleti. Je důležité hydratovat nejen suchou, ale i mastnou pokožku, třeba ovšem volit lehčí typy krémů a sér.

Ochranný

Přípravek obsahuje složky, které bojují proti účinkům vnějšího prostředí, a také složky, které zabraňují destrukci pokožky způsobené modrým světlem, počítačovým zářením a stárnutím vlivem UV záření.