PLUS - První pomoc AKNÉ Maximize

PLUS - První pomoc AKNÉ

Koncentrát redukuje akné, čistí a stahuje póry. Zároveň pokožku utišuje a upravuje její mikrobiom. V kombinaci s AHA kyselinami, niacinem a kyselinou anýzovou působí antibakteriálně a exfoliačně. Pomáhá uvolňovat kožní maz, ničit mikroby, způsobující akné a zastavovat už vytvořený zánět.

Více informací

7 hodnocení

102070

  • Problematická pleť / Akné
  • Všechny typy pleti
  • Intenzivní péče
  • S okamžitým efektem

408 Kč


Koncentrát redukuje akné, čistí a stahuje póry. Zároveň pokožku utišuje a upravuje její mikrobiom. V kombinaci s AHA kyselinami, niacinem a kyselinou anýzovou působí antibakteriálně a exfoliačně. Pomáhá uvolňovat kožní maz, ničit mikroby, způsobující akné a zastavovat už vytvořený zánět.

Formulace obsahuje také kyselinu azelaovou a zinek, které bojují proti hormonálnímu akné. Přítomné makrobiotika se postarají o vyváženou kožní mikroflóru. Přípravek neobsahuje olej, snadno se vstřebává, udržuje hydrataci a podporuje regeneraci.

Symbiotické propojení aktivních složek nabízí vysoce účinné a šetrné řešení pro čistou, jemnou a zdravou pleť bez otevřených pórů a černých teček. Jeho efekt je okamžitý, lze ho použít i v rámci prevence.

Součástí složení je energetická složka. Ta dodává buňkám rychlou energii a zlepšuje kožní mikrobiotu. Buňky pracují intenzivněji, všechny aktivní látky jsou lépe přijaty a jejích efekt se znásobuje. Pokožka je zdravější a odolnější vůči vnějšímu prostředí.

V koncentrátu se nachází 100 % organicky účinných látek. Proto se na pleť nanáší v malém množství – jedna kapka zabezpečí okamžitý efekt.

VHODNÝ PRO:

- aknózní pleť
- všechny věkové kategorie

Koncentrát pleť čistí a navrací jí zdravý vzhled. Nevysušuje a nedráždí.

HLAVNÍ AKTIVNÍ SLOŽKY:

Niacin – je formou vitaminu B3. Pomáhá vytvářet kreatin, který udržuje pokožku pevnou a zdravou. Podporuje správné funkce lipidové bariéry, čímž zabraňuje ztrátě vlhkosti. Má protizánětlivé účinky. Zmírňuje zarudnutí, ekzémy, akné a další zánětlivé stavy kůže. Stahuje póry, reguluje tvorbu kožního mazu. Je užitečný i při těžkých formách akné.

Kyselina azealová - vykazuje silné čistící, antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti. Proto je doporučována při léčbě akné a růžovky. Účinně čistí póry, čímž eliminuje bakterie, způsobující záněty, podráždění či vyrážky. Utišuje podrážděnou zarudlou a zanícenou pokožku. Podílí se na buněčné obnově, urychluje regenerační procesy.

Extrakt z červené řasy Jania rubens – se vyznačuje vysokou koncentrací minerálů a stopových prvků, která je až o čtyřicet tisíckrát vyšší než v mořské vodě. Má ultra zvlhčující, remineralizační, ochranné a bělící účinky.

Kyselina shikimová – patří do skupiny AHA kyselin. Nezpůsobuje začervenání ani žádná jiná podráždění, je vhodná i pro citlivou pokožku. Má silné protizánětlivé, antioxidační, antivirové a analgetické vlastnosti. Účinně zastavuje hyperpigmentaci, čímž pokožku zesvětluje. Vykazuje také výtečné exfoliační schopnosti. Pokožku zvlhčuje, vyhlazuje, zpevňuje, rozjasňuje a regeneruje. 

AHA kyseliny v lamelovém gelu – vodní gel složen z lamelárního biomateriálu, do kterého je absorbován synergický koktejl z kyseliny glykolové, mléčné a citronové, sloužící jako nitrokožní rezervoár AHA kyselin. Lamelový gel je vyvinut tak, aby předcházel zánětům a spálení kůže. Jeho výrobní technologie umožňuje použití nízkých koncentrací AHA kyselin, aniž by se snižoval jejich exfoliační účinek. Po dvou týdnech aplikace dochází k úplné obnově vrchní vrstvy pokožky – pleť je měkká, hladká, rozjasněná, její barevný tón je stejnoměrný. Po čtyřech týdnech dochází k viditelné redukci černých teček, pigmentových skvrn a jizev po akné.

Oxid zinečnatý – zanechává na kůži ochranný film, který ji chrání před UV zářením a nepříznivými vnějšími vlivy. Jeho antiseptické a stahující vlastnosti snižují riziko vzniku bakteriálních infekcí. Výborně ošetřuje vyrážky, vřídky nebo zapařenou pokožku. Vyrovnává produkci kožního mazu. Regeneruje pojivovou tkáň a podporuje tvorbu nových kožních buněk.

Inulin – je fruktózový oligosacharid. Slouží jako aktivní prebiotikum, které zastavuje růst škodlivých bakterií ve prospěch přátelských mikroorganismů přirozeně se vyskytujících na pokožce. Díky této schopnosti zvyšuje přirozenou kožní bariéru a pokožku udržuje v dobrém stavu. Inulin aktivuje hydrataci. Na pokožce zanechává příjemný hladký film. Navrací jí plný, hladký a zdravý vzhled.

DOPORUČUJEME V KOMBINACI S:

Hloubkový peeling s dvojitým účinkem
Enzymatický peeling se šetrným účinkem
- Peeling a maska 2v1 s čistícím účinkem
Maska na stažení pórů - Čistíci komplex
Pleťový krém s ovocem a Q10 - Čistíci komplex
Zinková mastička


Textura: Mimořádně lehká gelová struktura pro snadné roztírání a rychlé vstřebávání. Neobsahuje žádné esenciální oleje. Má průhlednou barvu a jemnou nevtíravou vůni, která vychází z použitých surovin.

Obsah: 20ml

Použití: Večer naneste na důkladně vyčištěnou pleť. Dle potřeby aplikujte na postižená místa nebo na celý obličej. Po vstřebání pokožku ošetřete oblíbeným pleťovým sérem nebo krémem. Vyhýbejte se přímému slunečnímu záření.


Náš tip: Zaměřte se na důkladný výběr čistících produktů. Dbejte na zachování správného pH pokožky. Funguje jako ochrana před oslabením a nežádoucími reakcemi, které můžou vyvolat přípravky s vysokým podílem aktivních složek
a obsahem AHA kyselin.

DULCIA PLUS+

Série PLUS je určena pro zintenzivnění a urychlení účinku běžné kosmetické péče. Její účinek je srovnatelný s profesionálním ošetřením pleti. Aktivní rostlinné látky v produktech jsou zkoordinovány tak, aby ladily s přípravky Dulcia natural pro standardní péči. Série PLUS neobsahuje žádné nosiče, prázdné složky, parfémy, esenciální oleje ani konzervanty.

78.3%
složek je z bioprodukce
100% prírodný produkt zo Slovenska
Název
INCI
BIO
Růžová voda
Rosa Damascena Flower Water
BIO
Růžová voda
Rosa Damascena Flower Water
BIO
PRODUKT

Damašská růže se už od starověku využívala pro své terapeutické, nutriční a aromatické vlastnosti. Růžový hydrolát neboli voda či hydrosol vzniká při parní destilaci růžového oleje. Obsahuje více než sto aktivních sloučenin.

Vykazuje silné antiseptické a antibakteriální účinky. Pokožku čistí, stahuje póry, snižuje produkci kožního mazu, zabraňuje vzniku zánětů. Lze ji použít jako toner pro mastnou a aknózní pleť. Výborně zvlhčuje a okamžitě revitalizuje. Proto se s oblibou přidává do pleťových sér nebo hydratačních přípravků.

Hydrolát je bohatý na antioxidanty. Chrání buňky před oxidačním stresem. Pomáhá pokožce udržet mladistvý a zdravý vzhled. Obsahuje vitaminy a minerály, které hrají klíčovou roli při syntéze kolagenu a elastinu. Má zklidňující schopnosti. Ošetřuje podrážděnou, zarudnutou, zanícenou i ekzematickou pokožku. Jeho příjemná vůně uvolňuje mysl a zlepšuje náladu.  

Nachází se v produktech:
Niacin
Niacin
 
Niacin
Niacin

Je formou vitaminu B3. Při jeho nedostatku dochází k onemocnění kůže, ledvin a mozku. Pomáhá vytvářet kreatin, který udržuje pokožku pevnou a zdravou. Podporuje správné funkce lipidové bariéry, čímž zabraňuje ztrátě vlhkosti. Má protizánětlivé účinky. Zmírňuje zarudnutí, ekzémy, akné a další zánětlivé stavy kůže. Stahuje póry, reguluje tvorbu kožního mazu. Pokožku udržuje vláčnou a hladkou. Stimuluje zdravý růst kožních buněk a chrání je před UV zářením. Léčí hyperpigmentaci a zesvětluje tmavé skvrny. Vyhlazuje jemné linky a vrásky. Chrání před oxidačním stresem. Vylepšuje strukturu pokožky. Je užitečný i při těžkých formách akné. 

Kyselina azealová
Azealic acid
 
Kyselina azealová
Azealic acid

Je přirozeně vyskytující se kyselina nacházející se v zrnech ječmene, pšenice a žita. Vykazuje silné čistící, antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti. Proto je doporučována při léčbě akné a růžovky. Účinně čistí póry, čímž eliminuje bakterie, způsobující záněty, podráždění či vyrážky. Utišuje podrážděnou zarudlou a zanícenou pokožku. Podílí se na buněčné obnově, urychluje regenerační procesy. Redukuje výskyt jizev po akné a hyperpigmentaci. Má schopnost pokožku zesvětlit a harmonizovat její tón. Zlepšuje vzhled otoků a viditelných krevních cév, vyvolaných růžovkou.

Nachází se v produktech:
AHA kyseliny v lamelovém gelu
Aqua & Glycolic Acid & Lactic Acid & Sodium Magnesium Silicate & Citric Acid & Xanthan Gum
 
AHA kyseliny v lamelovém gelu
Aqua & Glycolic Acid & Lactic Acid & Sodium Magnesium Silicate & Citric Acid & Xanthan Gum

Vodní gel složen z lamelárního biomateriálu, do kterého je absorbován synergický koktejl z kyseliny glykolové, mléčné a citronové, sloužící jako nitrokožní rezervoár AHA kyselin.

Představuje nový nástroj v korneoterapii – vědě spojující kosmetiku s dermatologií. Její koncept je postaven na terapeutické péči o pleť aktivními látkami (také AHA kyselinami). Cílem korneoterapie je chránit, utišovat, regenerovat a revitalizovat zanedbanou, unavenou, stárnoucí, namáhanou či poškozenou pokožku přes stimulaci její nevyšší vrstvy (stratum corneum). Ta je složena z rohových buněk (korneocytů) a vysoce účinných bariérových vrstev s membránovou strukturou. V případě jejich narušení dochází k dehydrataci, zvýšené drsnosti či ke vzniku trhlin. Kůže ztrácí odolnost, je náchylná k pronikání škodlivin, podráždění a zánětům, což znamená, že stratum corneum ovlivňuje také stav jejích hlubokých vrstev.     

Lamelový gel je vyvinut tak, aby předcházel zánětům a spálení kůže. Jeho výrobní technologie umožňuje použití nízkých koncentrací AHA kyselin, aniž by se snižoval jejich exfoliační účinek. Po dvou týdnech aplikace dochází k úplné obnově vrchní vrstvy pokožky – pleť je měkká, hladká, rozjasněná, její barevný tón je stejnoměrný. Po čtyřech týdnech dochází k viditelné redukci černých teček, pigmentových skvrn a jizev po akné. 

 

Výhody:
- exfoliační efekt bez pálení a zánětu
- hydratace
- redukce černých teček, pigmentových skvrn a jizev po akné
- sjednocuje povrch i barvu pleti
- výrazné regenerační a revitalizační účinky 
- navrací pleti přirozený jas, hladkost, pevnost a mladistvý vzhled   

Glycerin
Glycerin
 
Glycerin
Glycerin

Patří mezi nejpoužívanější složky v kosmetice. Přirozeně se vyskytuje ve všech olejích a tucích. Glycerin, který používáme se vyrábí z kokosového oleje. Jeho hlavní funkce spočívá v hygroskopii-snadno pohlcuje a udržuje vlhkost-, a tím pomáhá ostatním surovinám v kosmetickém přípravku, aby se co nejrychleji vstřebaly do pokožky.

Glycerin účinně hydratuje a obnovuje, vytváří ochrannou bariéru před vysušením. Pokožku zjemňuje, zvláčňuje a pomáhá jí udržet vlastní hydrataci.

Extrakt z červené řasy Jania rubens
Water (and) Jania Rubens Extract (and) Sodium Carrageenan
 
Extrakt z červené řasy Jania rubens
Water (and) Jania Rubens Extract (and) Sodium Carrageenan

Komplex složený z vody, extraktu ze středomořské červené řasy Jania Rubens a sodné soli z karagenanu vytváří vysoce účinnou, povzbuzující formulaci. Zastavuje únavu pleti, kterou vyživuje a omlazuje. Kombinace rostlinného taurinu s oligopeptidy, získaných extrakcí červené řasy, nabízí okamžitou   hydrataci, revitalizaci a ochranu. Tento energetický hydratační koncentrát je vhodný pro unavenou, zralou a namáhanou pleť. Poskytuje také ochranu mladé pleti před nežádoucími vlivy vnějšího prostředí.

Probiotika
Cellulose Gum, Inulin, Xanthan Gum, Fructose, Glucose, Cellulose
 
Probiotika
Cellulose Gum, Inulin, Xanthan Gum, Fructose, Glucose, Cellulose

Vyvažují jemnou rovnováhu kožního mikrobiomu. Poskytují ochranu a zlepšují odolnost pokožky. Kromě obnovy mikrobiomu dodávají buňkám energii potřebnou na jejich metabolismus a funkce.

Oxid zinečnatý
Zinc Oxide
 
Oxid zinečnatý
Zinc Oxide

Zinc oxide neboli zinkoxid je jemný bílý prášek, který vzniká chemickou reakcí způsobenou oxidací zinku. Je oblíbenou ingrediencí, která slouží při formulaci pleťových sér, krémů, mlék, zinkové masti, mýdel, pudrů, balzámů na rty či laků na nehty. Funguje jako hydratační, zklidňující, ochranný, zahušťovací a bělící prostředek. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně dětské, citlivé, podrážděné a se sklony k akné.  

Po aplikaci zanechává na kůži ochranný film, který ji chrání před UV zářením a nepříznivými vnějšími vlivy. Jeho antiseptické a stahující vlastnosti snižují riziko vzniku bakteriálních infekcí. Zároveň podporují proces hojeni poraněné, popálené, odřené nebo jinak poškozené kůže. Zinkoxid ulevuje od svědění, pálení, snižuje zarudnutí. Výborně ošetřuje vyrážky, vřídky nebo zapařenou pokožku u dětí. Zlepšuje produkci kolagenu, který zvláčňuje, posiluje a vyhlazuje. Pokožka tak působí mladším a vitálním dojmem. Svými bělícími účinky sjednocuje tón pleti a zastavuje tvorbu tmavých pigmentových skvrn. Vyrovnává produkci kožního mazu. Regeneruje pojivovou tkáň a podporuje tvorbu nových kožních buněk.  

Inulin, Fructose
Inulin, Fructose
 
Inulin, Fructose
Inulin, Fructose

Je fruktózový oligosacharid. Získává se z kořenů čekanky. Slouží jako aktivní prebiotikum, které zastavuje růst škodlivých bakterií ve prospěch přátelských mikroorganismů přirozeně se vyskytujících na pokožce. Díky této schopnosti zvyšuje přirozenou kožní bariéru a pokožku udržuje v dobrém stavu. Inulin aktivuje hydrataci. Na pokožce zanechává příjemný hladký film. Navrací jí plný, hladký a zdravý vzhled.

Nachází se v produktech:
Multifunkční antimikrobiální činidlo
Phenethyl alcohol, Caprylyl glycol
 
Multifunkční antimikrobiální činidlo
Phenethyl alcohol, Caprylyl glycol

Je přírodní multifunkční přísada pro samokonzervační kosmetiku. Je složena z vysoce čistých monoesterů kyseliny kaprylové a undecylenové, které eliminují bakterie, kvasinky a plísně. Formulace pokožku vyživuje, změkčuje a zvláčňuje.

Kyselina shikimová
Shikimic acid
 
Kyselina shikimová
Shikimic acid

Získává se z badyánu. Patří do skupiny AHA kyselin. Tím, že nezpůsobuje začervenání ani žádná jiná podráždění, je vhodná i pro citlivou pokožku. Má silné protizánětlivé, antioxidační, antivirové a analgetické vlastnosti. Inhibuje enzym tyrozinázu, který odpovídá za tvorbu pigmentu. Pokud pokožce chybí, není náchylná ke změně barvy. Kyselina shikimová účinně zastavuje hyperpigmentaci, čímž pokožku zesvětluje. Vykazuje také výtečné exfoliační vlastnosti. Pokožku zvlhčuje, vyhlazuje, zpevňuje, rozjasňuje a regeneruje. Aktivní antioxidanty zastavují projevy stárnutí. Již 5% kyseliny shikimové vykazuje stejnou biologickou aktivitu jako 50% kyseliny glykolové. 

Nachází se v produktech:

Naše přírodní zázraky chráníme obaly, které vybíráme velmi pečlivě. Jsou navrženy tak, aby udržely kvalitu všech ingrediencí a uchovaly je v bezpečí před poškozením zvenčí. Při výrobním procesu hlídáme vlastnosti všech složek, které zahříváme na velmi nízkých teplotách. Jsme přísní také při dávkování. Obaly plníme pouze studeným obsahem.

obal sklo

SKLENĚNÝ OBAL
Nejlepší je, když pro tento obal najdete ve své domácnosti další využití. Pokud se ho rozhodnete recyklovat, dózu vypláchněte a odneste do sběrné nádoby zelené barvy určené pro sklo.

Sklo má příznivý vliv na životní prostředí. Je přírodním, stoprocentně recyklovatelným materiálem, který si zachovává svou kvalitu. Recyklace chrání přírodu a šetří finance. Prostřednictvím sběrných kontejnerů a zařízení pro úpravu použitého skla se skleněné obaly dostanou do skláren, které je zpracují na střepy sloužící k výrobě nového obalového skla. Obaly jsou plně recyklovatelné neboli znovu použitelné.


Sklo je nepropustné, neabsorbující a odolné. Udržuje účinnost všech látek v žádoucím stavu, chemicky nereaguje s obsahem ani s cizorodými látkami. Přes sklo nepronikne ani kyslík, což je pro uchování kvality výrobku nezbytné. Nezapomínejte však, že plastový obal s pumpičkou je v některých případech lepší ochranou před kyslíkem než skleněná nádoba s otevřeným hrdlem, umožňujícím průnik vzduchu a nečistot při každém použití. Pro produkty obsahující vodní složku, která je náchylnější k rozmnožování bakterií, jsme zvolili plastový „airless“ obal s dvojitým dnem. Toto balení je bezpečné, komfortní a ekologické.

obal papier

Vnější papírový obal - 100% recyklovaný papír
Naše produkty balíme do plně recyklovatelného papíru.Poskytuje ochranu a produkt esteticky doplňuje. Můžete ho využít pro domácí tvořivou činnost, třeba vystřihnout hezkou krajku nebo ji vymalovat. Nepotřebný obal zahoďte do sběrné nádoby určené pro papír.

Chcete se o naší bezodpadové ekologické filozofii dozvědět více?
Budeme rádi, když navštívíte naši stránku naše odpověď přírodě.

Obaly, které používáme jsou plně recyklovatelné a znovu použitelné. Připojte se k nám a pomáhejte přírodě. Recyklujte!


Laura
04.05.2021

Tento produkt by som chcela ohodnotiť pozitívne. Veľmi mi pomáha pri redukcii akné. Po večernej aplikácii mi zmizne začervenanie a akné sa postupne hojí. Používam ho zatiaľ približne 1.5 mesiaca, určite objednám znova :-)

Dominika
14.01.2021

Sérum používam zhruba 3 týždne skoro každý večer na vyčistenú pleť, no som mierne sklamaná, lebo účinky zatiaľ nevidím. Mám skôr pocit, že sa mi pleť zhoršila (mala som jemne aknóznu, teraz o dosť viac, aj na póroch to vidno a viac čiernych bodiek). Používam gél mydlové orechy (ten tiež používam cca 3 týždne), potom pleť. vodu a následne sérum a prípadne ak treba, tak hydratujem. Občas mi z neho mierne nepríjemne štípe pleť, prípadne cítim pnutie. Myslela som, že sa to časom zlepší, ale žiaľ nie, ďalšie balenie si už pravdepodobne nekúpim. Každopádne ste sympatická značka a určite skúsim aj iné produkty, možno mi práve tento nesadol :) Držím palce :) Dominika

Krásny dobrý deň milá Dominika,

ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu, veľmi si to vážime. Na problematickú pleť odporúčame celkovú, komplexnú starostlivosť aj v podobe hĺbkového čistenia pleti, kedy je dôležité zbavovať sa pravidelne hornej zrohovatenej vrstvy pokožky, ktorá je tvorená z odumretých buniek, mazu.. a kvôli ktorej sa všetky prospešné látky z krémov a sér, ktoré na ňu nanesieme, nemôžu dostať hlbšie do pokožky.. Veľmi odporúčame skúsiť aj náš hĺbkový píling v kombinácii s maskou na stiahnutie pórov, alebo ak si prajete len jeden produkt, tak čistiacu masku 2v1.. Veríme, že po zaradení pravidelného pílingu pocítite rozdiel a aj sérum bude mať skvelé účinky. Jemné štípkanie je v poriadku, tento produkt obsahuje AHA kyselinky..

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, prosím píšte na poradna@dulcia.sk . Veľmi radi Vám aj poradíme s výberom najvhodnejších krémov práve pre Vašu pleť. 

Ďakujemea prajeme príjemný deň

S pozdravom

Daniela DULCIA natural

Lucia
13.01.2021

Skvelý produkt, musím súhlasiť s predošlými hodnoteniami. Výsledky vidieť naozaj už po pár dňoch používania.

Michaela
05.01.2021

Sérum je naozaj perfektné. Taktiež som používala zinkovú mastičku, po minutí som skúsila sérum proti akné a môžem len odporučiť. Akné sa mi zlepšilo po dvoch týždňoch intenzívneho používania. Nanášam vždy večer na vyčistenú pleť. Kombinujem s ružovou vodičkou a krémom aloe a výsledok je očarujúci. Ďakujem, Dulcia, za tento zázrak! :)

Bianka J.
28.12.2020

Doteraz bol moj najobľubenejší produkt Zinková mastička, ktorú som si "vyďobkala" na miesta, kde bolo treba, no po používaní tohto séra (približne mesiac a pol/dva tak intenzívnejšie), vidím neuveriteľné výsledky. Do dvoch/troch dní dokáže pekne zahojiť vyrážku, akné, či akúkoľvek nedokonalosť. Zvyknem naniesť aj na celú tváričku na noc, prípadne iba lokálne, no je to ozaj malý zázrak, ktorý sa Vám veľmi podaril.

Přidat hodnocení

Celkové hodnocení:*
   star star star star star
Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše hodnocení:*
Doporučili by st tento produkt svým známým:*
Katarína
15.01.2021

Dobrý deň, je, prosím Vás, možné kombinovať sérum s kyselinou hylaurónovou? Je vhodnejšie aplikovať po vyčistení pleti najskôr mätovú kvetinovú vodu, následne kyselinu hylaurónovú a následne sérum Akné Plus a potom krém, alebo je lepšie aplikovať sérum Akné plus ako prvé po vyčistení a až potom kyselinu hylaurónovú? Ďakujem veľmi pekne za akúkoľvek odpoveď.

Krásny dobrý deň prajem milá Katka,

toto sérum sa nanáša na vyčistenú pleť (odporúčame naše 3oj krokové čistenie). Vytvorí jemný film a na to už nenanášame nič a necháme pôsobiť až do rána :-)

Produkty s kyselinou hyalurónovou odporúčame v iný deň, respektíve používať počas dňa. 

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, prosím píšte na poradna@dulcia.sk , kde Vám ich veľmi radi zodpovieme :-)

Prajem ešte krásny deň 

S pozdravom

Daniela DULCIA natural

Lenka
13.01.2021

Dobrý deň, hľadám vhodnú kombináciu pravidelnej starostlivosti pre 14 ročnú dcéru s akné. Je sérum + vhodné aj pre veľmi mladú pleť? Aké čistenie, hydratáciu a masku by ste ďalej odporučili? Ďakujem.

Krásny dobý deň Lenka,

ďakujeme za otázku, ak dovolíte, poradím postupne, viacej komplexne, krok po kroku pre zdravú pleť..

Čistenie pleti je zásadné v starostlivosti o ňu, je dôležité si ju vyčistiť ráno aj večer pred nanesením krémikov. Naša pokožka zachytáva prach, pot a preto sa potrebuje opäť nadýchnuť. Prirodzené čistenie pleti odstraňuje suché, šupinaté miesta či pomáha odstraňovať čierne bodky. Pleť je vhodné čistiť bez mydla a alkoholu, aby nedošlo k prílišnému vysušeniu, ktoré naopak pokožku len povzbudí v tvorbe ďalšieho mazu. Takto vyčistená pleť je schopná prijať všetky úžasné výživné látky z krémikov, ktoré si na ňu následne nanesiete. Neodporúčam si pleť čistiť micelárnou vodou alebo prípravkom s obsahom alkoholu. Tieto prípravky z pleti sťahujú všetko, aj prirodzenú ochrannú vrstvu, kvôli obsahu tenzidov, čo sú látky zo skupiny saponínov, nachádzajúce sa napríklad v čistiacich prostriedkoch.. Pleť jemne a šetrne poumývame a premasírujeme gélom na tvár Mydlové orechy. Čistí pokožku efektívnym ale šetrným spôsobom a súčasne jej poskytuje intenzívnu starostlivosť a hydratáciu. Čistí pokožku do hĺbky od nečistôt a mazu, bez toho aby ju vysušoval. Nanáša sa suchými rukami na suchú pleť. Ďalší krok – mätová vodička, ktorá je antibakteriálna. Tú jemne nastriekajte, alebo naneste vatovým tampónikom, nechajte trošku vstrebať..

Pre dennú starostlivosť z oblasti krémov navrhujem krémik s ovocím a Q10 čistiaci komplex. Výrazne reguluje tvorbu kožného mazu v pokožke a má krásne zmatňujúce účinky. Má tiež silnú čistiacu schopnosť a protizápalové účinky. Predstavuje hĺbkovú očistu pre pleť. Čistí ju a sťahuje, hydratuje a obohacuje vitamínmi a antioxidantami. Pod krémik použite ráno aj večer štipku hydratačného séra Kolagén, ktoré dodá extra dávku hydratácie a zároveň pomáha znižovať zápaly v pokožke.

Na aktívne akné je veľmi vhodná lokálne naša obľúbená Zinková mastička. Zinková mastička je veľmi účinná lokálne, prípadne ju môžete použiť 1x do týždňa ako masku na tvár, pokojne aj na noc.

S akné a pórmi či čiernymi bodkami pomôže maska a píling 2v1 čistiaca, ktorá pokožku čistí a detoxikuje, vytiahne nečistoty a toxíny. Upchané póry čistí a následne ich sťahuje. Odstráni aj prebytočný maz. Môžete ju použiť 2-3X týždenne. Najprv ju použite ako píling, veľmi veľmi jemnučko premasírujte a potom nechajte pôsobiť na tváričke ako masku tak na 20 - 30 minút.

Ako prvá pomoc pri akné je skvelá naša novinka zo série Dulcia Plus - PLUS - PROTI AKNÉ. Je to koncentrovaný prípravok, ktorý redukuje akné, čistí a sťahuje póry a zároveň pokožku upokojuje a upravuje jej mikrobióm. Vďaka kombinácii AHA kyselín, niacínu a kyseliny anízovej odstraňuje zrohovatenú časť pokožky čo pomáha uvoľneniu mazu z pórov, intenzívne pôsobí proti baktériám spôsobujúcim akné a redukuje už vytvorený zápal. Na hormonálne akné pôsobí kombiácia kyselina azealovej a zinku.

Masku a píling môžete používať večer na vyčistenú pleť 2-3x do týždňa. Následne na to môžete použiť sérum Plus napríklad ako kúru - každý deň 6-7 dní a nechať cez noc pôsobiť. Alebo ho môžete zaradiť do bežnej starostlivosti o pleť a používať napríklad každý druhý- tretí deň.

Určite svoje urobí aj pravidelný pitný režim, ten treba dodržiavať v podobe čistej vodičky a odporúčam ešte doplniť bylinkovým čajom napríklad mäta (nie však dlhodobo), ktorá pomáha v tomto citlivom období správnej regulácií hormónov.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, pokojne sa pýtajte, som tu pre Vás.

Prajem ešte krásny deň :)

Daniela Dulcia natural

Daniela
17.12.2020

Dobrý deň,je vhodne toto sérum používať aj každý deň alebo lepšie len par krát do týždňa ?? Môžem ho večer kombinovat aj s kolagénom a s kremikom s ovocim a Q10. Ďakujem krásne za odpoveď.

Krásny dobrý deň,

sérum môžete používať každý večer napríklad ako kúru 6-7 dní, alebo ho môžete zaradiť na dlhšie obdobie 2-3x do týždňa. Uvidíte, ktorá kombinácia sa Vašej tváričke osvedčí najviac :-)  Nanáša sa na vyčistenú pleť večer. Môžete následne použiť Váš obľúbený krém a sérum. 

Ďakujeme pekne za otázku a prajeme príjemný deň

S pozdravom

Tím Dulcia natural

Dana
02.12.2020

Dobry den, Zaujimalo by ma ci sa tento produkt moze kombinovat so zinkovou mastickou? Dakujem

Krásny dobrý deň,

ďakujeme pekne za Vašu otázku. Neodporúčame ich kombinovať v rovnaký čas. Mastičku môžete použiť napríklad cez deň po makeup lokálne, alebo aj napríklad 1x do týždňa ako masku na tvár  v hrubšej vrstve na noc. Sérum Plus môžete používať napríklad ako týždňovú kúru, kedy na vyčistenú pleť budete nanášať iba toto sérum. Alebo ho môžete zaradiť do starostlivosti o pleť večer a striedať ho napríklad jeden deň klasické čistenie a Vaše obľúbené krémiky alebo zinková mastička a druhý deň čistenie a následne sérum proti pigmentovým škvrnám. Takto ho môžete použiť večer 2-3x do týždňa.

Ďakujeme pekne za otázku a ešte krásny dník :-)
Daniela Dulcia natural

Andrea
28.11.2020

Prosím Vás je tento prípravok vhodný aj počas tehotenstva? Tak isto enzymatický peeling z Vašej ponuky? Ďakujem

Krásny dobrý deň,

všetky naše produtky sú vhodné pre mamičky dojčiace aj mamičky budúce :-)

V tehotenstve sa v kozmetike neodporúča kyselina salicylová a retinol a tieto zložky naša kozmetika neobsahuje. 

Ďakujeme pekne za otázku a ešte prajem krásny deň :-)

S pozdravom

Daniela 

Dulcia natural

Přidat otázku

Jméno:*
Email:*
Phone number:
Vaše otázka:*

Typ pleti

Problematická pleť / Akné

Ve snaze o řešení problémů s aknózní pletí jsou často využívány zbytečně agresivní přípravky a postupy. Ve skutečnosti si problematická pleť vyžaduje právě naopak velmi delikátní ošetření. Pleť je vhodné čistit jemně vlažnou vodou s přípravky bez mýdla a alkoholu, aby nedošlo k přílišnému vysušení, které naopak pokožku jen povzbudí v tvorbě dalšího mazu. Pro další ošetření je ideálně kosmetika s antibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi, protože jednou z hlavních příčin akné je právě bakteriální infekce.

Všechny typy pleti

Výrobek pěkně sedí všem typům pleti. Nezpůsobuje nadměrné maštění ani nevysušuje pokožku. Je jemný a něžný i k vysoce senzitivní pokožce.

Vlastnosti

Intenzivní péče

Koncentrované složení účinných látek napomáhá dosahovat viditelnější výsledky v kratším čase. Ideální jako první pomoc pro zralou či stresovanou pleť, která se po kúře krásně zharmonizuje a rozjasní.

S okamžitým efektem

Rozdíl spatříte už v prvních hodinách od nanesení krému. Při pravidelném používání bude pozitivní odpověď pokožky ještě rychlejší.


Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o cookies.
ZAVŘÍT